TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Wereld MS Dag staat Tijd voor MAX geheel in het teken van multiple sclerose. Alleen al in Nederland hebben 25.000 mensen deze auto-immuunziekte.
Dionne Stax en Sybrand Niessen ontvangen in de studio onder anderen Ben Cramer en zijn dochter Shanna. Zij kreeg op 33-jarige leeftijd te horen dat zij MS had.
Ook te gast is prof. dr. Jeroen Geurts. Hij vertelt over hoopgevend onderzoek naar de oorzaak van MS.
Vera en Benno vertellen wanneer zij de diagnose kregen en wat de ziekte met hen doet. Leven met MS betekent voor Benno dat hij moet accepteren dat hij steeds minder kan. Hij zit in een rolstoel. Vera ziet steeds slechter, is snel vermoeid en krijgt maandelijks een infuus met medicijnen. Wat ze nog wel kan en graag doet: ze bakt taarten op bestelling.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten