TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Wereld MS Dag staat Tijd voor MAX geheel in het teken van multiple sclerose. Alleen al in Nederland hebben 25.000 mensen deze auto-immuunziekte.
Dionne Stax en Sybrand Niessen ontvangen in de studio onder anderen Ben Cramer en zijn dochter Shanna. Zij kreeg op 33-jarige leeftijd te horen dat zij MS had.
Ook te gast is prof. dr. Jeroen Geurts. Hij vertelt over hoopgevend onderzoek naar de oorzaak van MS.
Vera en Benno vertellen wanneer zij de diagnose kregen en wat de ziekte met hen doet. Leven met MS betekent voor Benno dat hij moet accepteren dat hij steeds minder kan. Hij zit in een rolstoel. Vera ziet steeds slechter, is snel vermoeid en krijgt maandelijks een infuus met medicijnen. Wat ze nog wel kan en graag doet: ze bakt taarten op bestelling.
Kookzender 24Kitchen stopt na 15 jaar op televisie: 'Met pijn in het hart'
16:25Mark Baanders in Buzz: 'Klappen gekregen vanwege geaardheid'
15:25Dit programma vervangt Overtreders op SBS6
14:01Dit stel uit Winter Vol Liefde is alweer één jaar getrouwd
13:13Hier vindt The Passion in 2027 plaats