TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Wereld MS Dag staat Tijd voor MAX geheel in het teken van multiple sclerose. Alleen al in Nederland hebben 25.000 mensen deze auto-immuunziekte.
Dionne Stax en Sybrand Niessen ontvangen in de studio onder anderen Ben Cramer en zijn dochter Shanna. Zij kreeg op 33-jarige leeftijd te horen dat zij MS had.
Ook te gast is prof. dr. Jeroen Geurts. Hij vertelt over hoopgevend onderzoek naar de oorzaak van MS.
Vera en Benno vertellen wanneer zij de diagnose kregen en wat de ziekte met hen doet. Leven met MS betekent voor Benno dat hij moet accepteren dat hij steeds minder kan. Hij zit in een rolstoel. Vera ziet steeds slechter, is snel vermoeid en krijgt maandelijks een infuus met medicijnen. Wat ze nog wel kan en graag doet: ze bakt taarten op bestelling.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer