TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Wereld MS Dag staat Tijd voor MAX geheel in het teken van multiple sclerose. Alleen al in Nederland hebben 25.000 mensen deze auto-immuunziekte.
Dionne Stax en Sybrand Niessen ontvangen in de studio onder anderen Ben Cramer en zijn dochter Shanna. Zij kreeg op 33-jarige leeftijd te horen dat zij MS had.
Ook te gast is prof. dr. Jeroen Geurts. Hij vertelt over hoopgevend onderzoek naar de oorzaak van MS.
Vera en Benno vertellen wanneer zij de diagnose kregen en wat de ziekte met hen doet. Leven met MS betekent voor Benno dat hij moet accepteren dat hij steeds minder kan. Hij zit in een rolstoel. Vera ziet steeds slechter, is snel vermoeid en krijgt maandelijks een infuus met medicijnen. Wat ze nog wel kan en graag doet: ze bakt taarten op bestelling.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’