TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al ruim veertig jaar komt VluchtelingenWerk Nederland op voor de rechten van asielzoekers en vluchtelingen. Martine van Os en Sybrand Niessen maken in deze Tijd voor MAX tijd voor deze organisatie om te vertellen wat ze doen.
Patrick Lodiers gaat op pad om met eigen ogen te zien hoe het eraan toegaat in een noodopvang. Daar spreekt de presentator de Ethiopische Meseret, die vier jaar geleden alles moest achterlaten vanwege de politieke onrust in zijn land.
Het liefst zou Meseret aan de slag gaan met zijn universitaire opleiding, maar de regels maken dat onmogelijk. Zijn leven staat al die tijd in de wachtstand. Gelukkig ontmoette hij Heleen, een vrijwilliger van VluchtelingenWerk. Nu kan hij zijn kennis gebruiken voor de Stadstuin in Amsterdam.
Deze aflevering van Tijd voor MAX zie je op dinsdag 17 december 2024 vanaf 17:10 uur bij MAX op NPO 1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'