TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken is NPO 1 gereserveerd voor het voetbal. Dat betekent niet dat de kijkers hun vaste nieuws- en actualiteitenprogramma's moeten missen. Een deel van de programmering is namelijk een zender opgeschoven.
Zo zijn vanaf vandaag Sybrand Niessen en Martine van Os dagelijks op NPO 2 te zien met hun luchtige middagmagazine Tijd voor MAX. Daarna volgen het 6 Uurjournaal en EenVandaag, gevolgd door de vaste NPO 2-klant BinnensteBuiten.
Ook het journaal van acht uur krijgt een plek in de programmering van de zender. Voor de dagelijkse talkshow Op1 is nog wel plek.
De voetballers zijn mede door het tijdverschil met Qatar om 22.30 uur namelijk uitgespeeld en de analisten uitgepraat dus kunnen daarna de andere actualiteiten nog worden behandeld.
Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3