TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken is NPO 1 gereserveerd voor het voetbal. Dat betekent niet dat de kijkers hun vaste nieuws- en actualiteitenprogramma's moeten missen. Een deel van de programmering is namelijk een zender opgeschoven.
Zo zijn vanaf vandaag Sybrand Niessen en Martine van Os dagelijks op NPO 2 te zien met hun luchtige middagmagazine Tijd voor MAX. Daarna volgen het 6 Uurjournaal en EenVandaag, gevolgd door de vaste NPO 2-klant BinnensteBuiten.
Ook het journaal van acht uur krijgt een plek in de programmering van de zender. Voor de dagelijkse talkshow Op1 is nog wel plek.
De voetballers zijn mede door het tijdverschil met Qatar om 22.30 uur namelijk uitgespeeld en de analisten uitgepraat dus kunnen daarna de andere actualiteiten nog worden behandeld.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'