TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken is NPO 1 gereserveerd voor het voetbal. Dat betekent niet dat de kijkers hun vaste nieuws- en actualiteitenprogramma's moeten missen. Een deel van de programmering is namelijk een zender opgeschoven.
Zo zijn vanaf vandaag Sybrand Niessen en Martine van Os dagelijks op NPO 2 te zien met hun luchtige middagmagazine Tijd voor MAX. Daarna volgen het 6 Uurjournaal en EenVandaag, gevolgd door de vaste NPO 2-klant BinnensteBuiten.
Ook het journaal van acht uur krijgt een plek in de programmering van de zender. Voor de dagelijkse talkshow Op1 is nog wel plek.
De voetballers zijn mede door het tijdverschil met Qatar om 22.30 uur namelijk uitgespeeld en de analisten uitgepraat dus kunnen daarna de andere actualiteiten nog worden behandeld.
Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'
08:55De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum