TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken is NPO 1 gereserveerd voor het voetbal. Dat betekent niet dat de kijkers hun vaste nieuws- en actualiteitenprogramma's moeten missen. Een deel van de programmering is namelijk een zender opgeschoven.
Zo zijn vanaf vandaag Sybrand Niessen en Martine van Os dagelijks op NPO 2 te zien met hun luchtige middagmagazine Tijd voor MAX. Daarna volgen het 6 Uurjournaal en EenVandaag, gevolgd door de vaste NPO 2-klant BinnensteBuiten.
Ook het journaal van acht uur krijgt een plek in de programmering van de zender. Voor de dagelijkse talkshow Op1 is nog wel plek.
De voetballers zijn mede door het tijdverschil met Qatar om 22.30 uur namelijk uitgespeeld en de analisten uitgepraat dus kunnen daarna de andere actualiteiten nog worden behandeld.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten