TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een vaste waarde op de laatste dag van het jaar is de Tijd voor MAX Oudejaarsshow. Ook vandaag is de studio weer versierd en ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen hun gasten met oliebollen en champagne.
André van Duin en Renée Soutendijk komen vertellen over de film Neem me mee. Van Duin schreef en zong de titelsong, gebaseerd op 'Emmenez moi' van Charles Aznavour. Soutendijk speelt Nienke in de film, die afgelopen maand in première ging. De actrice kijkt terug op een succesvol jaar, waarin ze een Gouden Kalf won voor haar rol in Sweet dreams, de Nederlandse Oscarinzending voor 2024.
Debbie en Paul van B&B Vol Liefde vertellen hoe hun leven eruitziet sinds hun deelname aan het populaire tv-programma. En Jamai brengt een muzikale ode aan Elton John.
De Tijd voor MAX Oudejaarsshow is op 31 december vanaf 17:05 uur te zien bij MAX op NPO1.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij