TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een vaste waarde op de laatste dag van het jaar is de Tijd voor MAX Oudejaarsshow. Ook vandaag is de studio weer versierd en ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen hun gasten met oliebollen en champagne.
André van Duin en Renée Soutendijk komen vertellen over de film Neem me mee. Van Duin schreef en zong de titelsong, gebaseerd op 'Emmenez moi' van Charles Aznavour. Soutendijk speelt Nienke in de film, die afgelopen maand in première ging. De actrice kijkt terug op een succesvol jaar, waarin ze een Gouden Kalf won voor haar rol in Sweet dreams, de Nederlandse Oscarinzending voor 2024.
Debbie en Paul van B&B Vol Liefde vertellen hoe hun leven eruitziet sinds hun deelname aan het populaire tv-programma. En Jamai brengt een muzikale ode aan Elton John.
De Tijd voor MAX Oudejaarsshow is op 31 december vanaf 17:05 uur te zien bij MAX op NPO1.
Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
12:56Video: Wilfred Genee doet gooi naar zomerhit met Korrel Zout