TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een vaste waarde op de laatste dag van het jaar is de Tijd voor MAX Oudejaarsshow. Ook vandaag is de studio weer versierd en ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen hun gasten met oliebollen en champagne.
André van Duin en Renée Soutendijk komen vertellen over de film Neem me mee. Van Duin schreef en zong de titelsong, gebaseerd op 'Emmenez moi' van Charles Aznavour. Soutendijk speelt Nienke in de film, die afgelopen maand in première ging. De actrice kijkt terug op een succesvol jaar, waarin ze een Gouden Kalf won voor haar rol in Sweet dreams, de Nederlandse Oscarinzending voor 2024.
Debbie en Paul van B&B Vol Liefde vertellen hoe hun leven eruitziet sinds hun deelname aan het populaire tv-programma. En Jamai brengt een muzikale ode aan Elton John.
De Tijd voor MAX Oudejaarsshow is op 31 december vanaf 17:05 uur te zien bij MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater