TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een vaste waarde op de laatste dag van het jaar is de Tijd voor MAX Oudejaarsshow. Ook vandaag is de studio weer versierd en ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen hun gasten met oliebollen en champagne.
André van Duin en Renée Soutendijk komen vertellen over de film Neem me mee. Van Duin schreef en zong de titelsong, gebaseerd op 'Emmenez moi' van Charles Aznavour. Soutendijk speelt Nienke in de film, die afgelopen maand in première ging. De actrice kijkt terug op een succesvol jaar, waarin ze een Gouden Kalf won voor haar rol in Sweet dreams, de Nederlandse Oscarinzending voor 2024.
Debbie en Paul van B&B Vol Liefde vertellen hoe hun leven eruitziet sinds hun deelname aan het populaire tv-programma. En Jamai brengt een muzikale ode aan Elton John.
De Tijd voor MAX Oudejaarsshow is op 31 december vanaf 17:05 uur te zien bij MAX op NPO1.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4