TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een vaste waarde op de laatste dag van het jaar is de Tijd voor MAX Oudejaarsshow. Ook vandaag is de studio weer versierd en ontvangen Martine van Os en Sybrand Niessen hun gasten met oliebollen en champagne.
André van Duin en Renée Soutendijk komen vertellen over de film Neem me mee. Van Duin schreef en zong de titelsong, gebaseerd op 'Emmenez moi' van Charles Aznavour. Soutendijk speelt Nienke in de film, die afgelopen maand in première ging. De actrice kijkt terug op een succesvol jaar, waarin ze een Gouden Kalf won voor haar rol in Sweet dreams, de Nederlandse Oscarinzending voor 2024.
Debbie en Paul van B&B Vol Liefde vertellen hoe hun leven eruitziet sinds hun deelname aan het populaire tv-programma. En Jamai brengt een muzikale ode aan Elton John.
De Tijd voor MAX Oudejaarsshow is op 31 december vanaf 17:05 uur te zien bij MAX op NPO1.
Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'
09:14De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’