TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mensen in Afrika overlijden onnodig aan ziektes waar normaal gesproken een goede behandeling voor is. En jonge vrouwen sterven regelmatig tijdens de zwangerschap of bevalling omdat ze niet de juiste begeleiding krijgen. Dit komt allemaal door het tekort aan medische zorg in Afrika, waar deze special van Tijd voor MAX helemaal over gaat.
Schrijver Saskia Noort vertelt over haar ambassadeurschap voor Amref Flying Doctors. Deze organisatie leidt medisch personeel en lokale zorgverleners op. Deze laatste groep kan na de lessen basiszorg verlenen, zwangere vrouwen begeleiden en voorlichting geven over onder meer voeding en hygiëne.
Ook Jelle Stekelenburg is te gast. Hij werkte lang als arts in Zambia. Alain Clark brengt een speciaal nummer ten gehore.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's