TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week vragen Omroep MAX en Nationale Vereniging De Zonnebloem in diverse radio- en televisieprogramma’s aandacht voor de (on)toegankelijkheid van Nederland. Ook Tijd voor MAX doet mee.
De Zonnebloem zet zich al 75 jaar in voor mensen met een fysieke beperking en vooral voor hen die daardoor in een sociaal isolement dreigen te komen. Fien is zo iemand. Ze leidde een sportief en sociaal leven, totdat ze een lichamelijke beperking opliep en alles veranderde. Ze vertelt hierover in de uitzending van vandaag.
Ook Zonnebloem-ambassadeurs John de Bever en zijn man Kees Stevens schuiven aan. En hoe toegankelijk is het vernieuwde Paleis Het Loo eigenlijk voor mensen met een fysieke beperking? Conservator Paul Rem neemt later deze week de proef op de som.
Deze speciale aflevering van Tijd voor MAX is op maandag 7 oktober 2024 om 17:08 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, NCIS: Sydney, Holmes & Watson
20:14Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'