TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week vragen Omroep MAX en Nationale Vereniging De Zonnebloem in diverse radio- en televisieprogramma’s aandacht voor de (on)toegankelijkheid van Nederland. Ook Tijd voor MAX doet mee.
De Zonnebloem zet zich al 75 jaar in voor mensen met een fysieke beperking en vooral voor hen die daardoor in een sociaal isolement dreigen te komen. Fien is zo iemand. Ze leidde een sportief en sociaal leven, totdat ze een lichamelijke beperking opliep en alles veranderde. Ze vertelt hierover in de uitzending van vandaag.
Ook Zonnebloem-ambassadeurs John de Bever en zijn man Kees Stevens schuiven aan. En hoe toegankelijk is het vernieuwde Paleis Het Loo eigenlijk voor mensen met een fysieke beperking? Conservator Paul Rem neemt later deze week de proef op de som.
Deze speciale aflevering van Tijd voor MAX is op maandag 7 oktober 2024 om 17:08 uur te zien op NPO 1.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland