TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze week vragen Omroep MAX en Nationale Vereniging De Zonnebloem in diverse radio- en televisieprogramma’s aandacht voor de (on)toegankelijkheid van Nederland. Ook Tijd voor MAX doet mee.
De Zonnebloem zet zich al 75 jaar in voor mensen met een fysieke beperking en vooral voor hen die daardoor in een sociaal isolement dreigen te komen. Fien is zo iemand. Ze leidde een sportief en sociaal leven, totdat ze een lichamelijke beperking opliep en alles veranderde. Ze vertelt hierover in de uitzending van vandaag.
Ook Zonnebloem-ambassadeurs John de Bever en zijn man Kees Stevens schuiven aan. En hoe toegankelijk is het vernieuwde Paleis Het Loo eigenlijk voor mensen met een fysieke beperking? Conservator Paul Rem neemt later deze week de proef op de som.
Deze speciale aflevering van Tijd voor MAX is op maandag 7 oktober 2024 om 17:08 uur te zien op NPO 1.
B&B Vol Liefde-Joy en Dani zetten hele grote stap
12:08Edson da Graça wordt niet warm of koud van kritiek op The Voice: 'Ik leef mijn droom'
11:31Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026