TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een Zwitserse verliefdheid die hem in de problemen bracht, kwam Richard Wagner in Duitsland terecht. In Tijl in het Voetspoor van Richard Wagner is Tijl Beckand daarom in de Duitse deelstaat Beieren. Hier bezoekt hij de kastelen van koning Ludwig II, groot bewonderaar en financier van Wagner.
Natuurlijk gaat het ook deze aflevering weer over het privéleven van de componist. Wagner werd in Duitsland namelijk opnieuw verliefd, op Cosima. Alleen was zij al getrouwd, met dirigent Hans von Bülow zelfs. Toch zag de componist dit niet als belemmering en uit hun relatie werden twee kinderen geboren. In de Gooi en Eemlander vertelde Beckand daarover. “Later zei deze dirigent over alles wat er was gebeurd: was het Wagner niet geweest, dan had ik hem vermoord.”
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint