TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je allereerste cabaretprogramma Best of noemen, je moet het maar durven. Hoewel er natuurlijk geen woord van gelogen is, getuigt het ook van een zekere eigenwaan.
Gelukkig heeft Tobi Kooiman alle reden om te blaken van het zelfvertrouwen. Zijn eerste avondvullende show werd op Cabaret.nl beoordeeld met de volle vijf sterren. “Hoewel je voor een ‘Best of’ een aantal ‘hits’ moet hebben gehad, zijn die er met deze eerste voorstelling nú al in overvloed”, concludeerde de recensie.
In zijn veelgeprezen debuut grapt Tobi over het opvoeden van kinderen, ethische dilemma’s en zijn torenhoge studieschuld. Inmiddels toert de cabaretier met de wiskundeknobbel door het land met zijn tweede voorstelling, met de al even zelfverzekerde titel Best of 2.
Partnerbijdrage
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)