TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je allereerste cabaretprogramma Best of noemen, je moet het maar durven. Hoewel er natuurlijk geen woord van gelogen is, getuigt het ook van een zekere eigenwaan.
Gelukkig heeft Tobi Kooiman alle reden om te blaken van het zelfvertrouwen. Zijn eerste avondvullende show werd op Cabaret.nl beoordeeld met de volle vijf sterren. “Hoewel je voor een ‘Best of’ een aantal ‘hits’ moet hebben gehad, zijn die er met deze eerste voorstelling nú al in overvloed”, concludeerde de recensie.
In zijn veelgeprezen debuut grapt Tobi over het opvoeden van kinderen, ethische dilemma’s en zijn torenhoge studieschuld. Inmiddels toert de cabaretier met de wiskundeknobbel door het land met zijn tweede voorstelling, met de al even zelfverzekerde titel Best of 2.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'