TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je allereerste cabaretprogramma Best of noemen, je moet het maar durven. Hoewel er natuurlijk geen woord van gelogen is, getuigt het ook van een zekere eigenwaan.
Gelukkig heeft Tobi Kooiman alle reden om te blaken van het zelfvertrouwen. Zijn eerste avondvullende show werd op Cabaret.nl beoordeeld met de volle vijf sterren. “Hoewel je voor een ‘Best of’ een aantal ‘hits’ moet hebben gehad, zijn die er met deze eerste voorstelling nú al in overvloed”, concludeerde de recensie.
In zijn veelgeprezen debuut grapt Tobi over het opvoeden van kinderen, ethische dilemma’s en zijn torenhoge studieschuld. Inmiddels toert de cabaretier met de wiskundeknobbel door het land met zijn tweede voorstelling, met de al even zelfverzekerde titel Best of 2.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'