TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de meeste mensen gaat sport om het eindresultaat, maar niet voor Tom Egbers. “Voor mij gaat het om de menselijke verhalen die erachter schuilgaan”, zo vertelt hij bij de NOS. In het nieuwe Toms Sportverhalen gaat hij op zoek naar die menselijke verhalen achter de uitslagen. Omdat volgens Tom de romantiek rondom de sport nergens zo groot is als in Engeland steekt hij de Noordzee over.
In de eerste aflevering is Egbers in Liverpool. Daar bezoekt hij Goodison Park, het in 1892 gebouwde stadion van voetbalclub Everton. Hij spreekt buurtbewoners over de geplande verhuizing naar het nieuwe Everton Stadium. Daarna gaat hij naar het plaatsje Runcorn, de geboortegrond van de zeventienjarige dartsensatie Luke Littler, de jongste WK-finalist ooit.
Tom's Sportverhalen telt drie afleveringen en wordt uitgezonden op 5, 12 en 19 december om 20:55 uur bij de NOS op NPO 2.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’