TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de meeste mensen gaat sport om het eindresultaat, maar niet voor Tom Egbers. “Voor mij gaat het om de menselijke verhalen die erachter schuilgaan”, zo vertelt hij bij de NOS. In het nieuwe Toms Sportverhalen gaat hij op zoek naar die menselijke verhalen achter de uitslagen. Omdat volgens Tom de romantiek rondom de sport nergens zo groot is als in Engeland steekt hij de Noordzee over.
In de eerste aflevering is Egbers in Liverpool. Daar bezoekt hij Goodison Park, het in 1892 gebouwde stadion van voetbalclub Everton. Hij spreekt buurtbewoners over de geplande verhuizing naar het nieuwe Everton Stadium. Daarna gaat hij naar het plaatsje Runcorn, de geboortegrond van de zeventienjarige dartsensatie Luke Littler, de jongste WK-finalist ooit.
Tom's Sportverhalen telt drie afleveringen en wordt uitgezonden op 5, 12 en 19 december om 20:55 uur bij de NOS op NPO 2.
Zo gaat het nu met Boukje en Bob uit Kopen Zonder Kijken
10:10John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026