TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de meeste mensen gaat sport om het eindresultaat, maar niet voor Tom Egbers. “Voor mij gaat het om de menselijke verhalen die erachter schuilgaan”, zo vertelt hij bij de NOS. In het nieuwe Toms Sportverhalen gaat hij op zoek naar die menselijke verhalen achter de uitslagen. Omdat volgens Tom de romantiek rondom de sport nergens zo groot is als in Engeland steekt hij de Noordzee over.
In de eerste aflevering is Egbers in Liverpool. Daar bezoekt hij Goodison Park, het in 1892 gebouwde stadion van voetbalclub Everton. Hij spreekt buurtbewoners over de geplande verhuizing naar het nieuwe Everton Stadium. Daarna gaat hij naar het plaatsje Runcorn, de geboortegrond van de zeventienjarige dartsensatie Luke Littler, de jongste WK-finalist ooit.
Tom's Sportverhalen telt drie afleveringen en wordt uitgezonden op 5, 12 en 19 december om 20:55 uur bij de NOS op NPO 2.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6