TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een bijzonder, verrassend en enigszins chaotisch seizoen in de nationale voetbalbeker. Door diverse eerdere afgelastingen duurde het wat langer dan gepland voordat duidelijk werd welke clubs het tot de kwartfinale van de TOTO KNVB Beker hebben geschopt. Inmiddels is dat wel duidelijk: op deze 6 februari neemt N.E.C. het als eerste op tegen ADO Den Haag.
De komende dagen zal de spanning ook bij andere voetbalclubs tot het uiterste stijgen. Op woensdag staat Vitesse om 18:45 uur tegenover SC Cambuur, gevolgd door Feyenoord dat om 21:00 uur het veld betreedt. De Rotterdammers zullen het dan opnemen in een potentieel intense wedstrijd tegen AZ.
FC Groningen en Fortuna Sittard hebben de eer om het afsluitende spektakel te verzorgen op donderdag 8 februari vanaf 20:00 uur.
De wedstrijden van de TOTO KNVB Beker zijn met name te zien via Star Channel, de vervanger van FOX.
Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf
13:52Frans Bauer over nieuwe seizoen De Bauers: 'Rollercoaster van emoties'
13:40Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start