TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een bijzonder, verrassend en enigszins chaotisch seizoen in de nationale voetbalbeker. Door diverse eerdere afgelastingen duurde het wat langer dan gepland voordat duidelijk werd welke clubs het tot de kwartfinale van de TOTO KNVB Beker hebben geschopt. Inmiddels is dat wel duidelijk: op deze 6 februari neemt N.E.C. het als eerste op tegen ADO Den Haag.
De komende dagen zal de spanning ook bij andere voetbalclubs tot het uiterste stijgen. Op woensdag staat Vitesse om 18:45 uur tegenover SC Cambuur, gevolgd door Feyenoord dat om 21:00 uur het veld betreedt. De Rotterdammers zullen het dan opnemen in een potentieel intense wedstrijd tegen AZ.
FC Groningen en Fortuna Sittard hebben de eer om het afsluitende spektakel te verzorgen op donderdag 8 februari vanaf 20:00 uur.
De wedstrijden van de TOTO KNVB Beker zijn met name te zien via Star Channel, de vervanger van FOX.
B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'