TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een bijzonder, verrassend en enigszins chaotisch seizoen in de nationale voetbalbeker. Door diverse eerdere afgelastingen duurde het wat langer dan gepland voordat duidelijk werd welke clubs het tot de kwartfinale van de TOTO KNVB Beker hebben geschopt. Inmiddels is dat wel duidelijk: op deze 6 februari neemt N.E.C. het als eerste op tegen ADO Den Haag.
De komende dagen zal de spanning ook bij andere voetbalclubs tot het uiterste stijgen. Op woensdag staat Vitesse om 18:45 uur tegenover SC Cambuur, gevolgd door Feyenoord dat om 21:00 uur het veld betreedt. De Rotterdammers zullen het dan opnemen in een potentieel intense wedstrijd tegen AZ.
FC Groningen en Fortuna Sittard hebben de eer om het afsluitende spektakel te verzorgen op donderdag 8 februari vanaf 20:00 uur.
De wedstrijden van de TOTO KNVB Beker zijn met name te zien via Star Channel, de vervanger van FOX.
Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'
11:21Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje