TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een bijzonder, verrassend en enigszins chaotisch seizoen in de nationale voetbalbeker. Door diverse eerdere afgelastingen duurde het wat langer dan gepland voordat duidelijk werd welke clubs het tot de kwartfinale van de TOTO KNVB Beker hebben geschopt. Inmiddels is dat wel duidelijk: op deze 6 februari neemt N.E.C. het als eerste op tegen ADO Den Haag.
De komende dagen zal de spanning ook bij andere voetbalclubs tot het uiterste stijgen. Op woensdag staat Vitesse om 18:45 uur tegenover SC Cambuur, gevolgd door Feyenoord dat om 21:00 uur het veld betreedt. De Rotterdammers zullen het dan opnemen in een potentieel intense wedstrijd tegen AZ.
FC Groningen en Fortuna Sittard hebben de eer om het afsluitende spektakel te verzorgen op donderdag 8 februari vanaf 20:00 uur.
De wedstrijden van de TOTO KNVB Beker zijn met name te zien via Star Channel, de vervanger van FOX.
Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War