TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is een bijzonder, verrassend en enigszins chaotisch seizoen in de nationale voetbalbeker. Door diverse eerdere afgelastingen duurde het wat langer dan gepland voordat duidelijk werd welke clubs het tot de kwartfinale van de TOTO KNVB Beker hebben geschopt. Inmiddels is dat wel duidelijk: op deze 6 februari neemt N.E.C. het als eerste op tegen ADO Den Haag.
De komende dagen zal de spanning ook bij andere voetbalclubs tot het uiterste stijgen. Op woensdag staat Vitesse om 18:45 uur tegenover SC Cambuur, gevolgd door Feyenoord dat om 21:00 uur het veld betreedt. De Rotterdammers zullen het dan opnemen in een potentieel intense wedstrijd tegen AZ.
FC Groningen en Fortuna Sittard hebben de eer om het afsluitende spektakel te verzorgen op donderdag 8 februari vanaf 20:00 uur.
De wedstrijden van de TOTO KNVB Beker zijn met name te zien via Star Channel, de vervanger van FOX.
Video: Monique maakt ex-schoondochter Denise belachelijk: ‘Je kan ook gewoon praten’
09:23De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’
00:52Komende week in GTST: Verloochende verwondingen en de afgekapte avances
15:07Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers