TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een ontzettend saaie wedstrijd die uiteindelijk toch nog uitmondde in een waar spektakelstuk: de kwartfinale tussen FC Groningen en Fortuna Sittard. Na 120 minuten zonder goals brachten penalty’s de verlossing: het was FC Groningen dat als Keuken Kampioen Divisie-team naar de halve finale ging.
Daarin wacht een bezoek aan Feyenoord, dat bij de loting vaak mazzelt en de laatste tien jaar 72 procent van de bekerwedstrijden in eigen huis speelde. De Rotterdammers wisten de halve finale te bereiken door af te rekenen met AZ (2-0).
Voor de Groningers is het bekertoernooi een welkome afleiding van een matig seizoen. Als degradant met een groot budget zijn ze topfavoriet voor de titel op het tweede niveau, maar het gat met lijstaanvoerder Willem II is enorm.
Feyenoord vs. FC Groningen is op donderdag 29 februari vanaf 20:00 uur te zien op Star Channel, de opvolger van FOX.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?