TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Museum de Fundatie in Zwolle vormt vanavond het decor van Tussen Kunst en Kitsch. In dit voormalige Paleis van Justitie taxeert Willem de Winter twee schilderijen van Johan Dijkstra.
Deze schilder wordt ook wel de portrettist van het Groninger landschap genoemd. Hij zag het namelijk als zijn taak om de snel veranderende omgeving in zijn geliefde provincie vast te leggen. Zo vereeuwigde de kunstenaar ook twee boerderijen in Wierumerschouw. De eigenaar van de werken groeide op in een van deze boerderijen. Hij wil graag weten wat de afbeelding van zijn ouderlijk huis waard is.
Verder nemen de experts onder meer een Delfts blauwe schotel uit de zeventiende eeuw, een negligéspeld en een schilderij waarop Maria Jezus de borst geeft onder de loep.
Deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 14 april vanaf 21:23 uur bij AVROTROS op NPO1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame