TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Jopie Huisman Museum in Workum opent ditmaal de deuren voor Frits Sissing en de taxateurs van Tussen Kunst & Kitsch.
Het museum stelt sinds 1986 werk ten toon van de Friese meesterschilder Huisman (1922 - 2000), bekend om zijn unieke, zelfaangeleerde stijl. Willem Jan Hoogsteder staat voor een stevige uitdaging als hij twee vrijwel identieke schilderijen onder ogen krijgt. De kunstkenner meent er werk van Adam van Breen in te herkennen, een schilder uit de Gouden Eeuw. De vraag is welk doek het origineel is.
Hoogsteders collega-expert Remco van Leeuwen buigt zich over de waarde van een sierlijke orgelornament dat gemaakt is door de Amsterdamse beeldhouwer Jan van Logteren. Taxateur Rob Driessen is onder de indruk van een bijzonder bronzen beeld.
LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026
08:30De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen