TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Jopie Huisman Museum in Workum opent ditmaal de deuren voor Frits Sissing en de taxateurs van Tussen Kunst & Kitsch.
Het museum stelt sinds 1986 werk ten toon van de Friese meesterschilder Huisman (1922 - 2000), bekend om zijn unieke, zelfaangeleerde stijl. Willem Jan Hoogsteder staat voor een stevige uitdaging als hij twee vrijwel identieke schilderijen onder ogen krijgt. De kunstkenner meent er werk van Adam van Breen in te herkennen, een schilder uit de Gouden Eeuw. De vraag is welk doek het origineel is.
Hoogsteders collega-expert Remco van Leeuwen buigt zich over de waarde van een sierlijke orgelornament dat gemaakt is door de Amsterdamse beeldhouwer Jan van Logteren. Taxateur Rob Driessen is onder de indruk van een bijzonder bronzen beeld.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer