TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Beekhuizen is expert in Europese onedele metalen, beeldhouwwerk en volkskunst - met een grote voorliefde voor antiek tin - en al lange tijd verbonden aan het AVROTROS-programma Tussen Kunst en Kitsch. Regelmatig krijgt hij bijzondere Mariabeelden onder ogen, zo ook in deze aflevering. De beeltenis van Madonna en kind die hij nu mag taxeren is in zeldzaam goede staat. Hij vertelt hoe te zien is dat de sculptuur uit Antwerpen komt.
In de uitzending worden ook twee schilderijen getaxeerd, waarvan een zeegezicht. Het is een erfstuk dat al van voor de oorlog in het familiebezit is van het jonge stel dat het nu tijd vond om het te laten taxeren. Het bijzondere schilderij misstaat zeker niet in het Amsterdamse Scheepvaartmuseum vanwaaruit het programma deze keer wordt uitgezonden.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen