TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Beekhuizen is expert in Europese onedele metalen, beeldhouwwerk en volkskunst - met een grote voorliefde voor antiek tin - en al lange tijd verbonden aan het AVROTROS-programma Tussen Kunst en Kitsch. Regelmatig krijgt hij bijzondere Mariabeelden onder ogen, zo ook in deze aflevering. De beeltenis van Madonna en kind die hij nu mag taxeren is in zeldzaam goede staat. Hij vertelt hoe te zien is dat de sculptuur uit Antwerpen komt.
In de uitzending worden ook twee schilderijen getaxeerd, waarvan een zeegezicht. Het is een erfstuk dat al van voor de oorlog in het familiebezit is van het jonge stel dat het nu tijd vond om het te laten taxeren. Het bijzondere schilderij misstaat zeker niet in het Amsterdamse Scheepvaartmuseum vanwaaruit het programma deze keer wordt uitgezonden.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man