TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Beekhuizen is expert in Europese onedele metalen, beeldhouwwerk en volkskunst - met een grote voorliefde voor antiek tin - en al lange tijd verbonden aan het AVROTROS-programma Tussen Kunst en Kitsch. Regelmatig krijgt hij bijzondere Mariabeelden onder ogen, zo ook in deze aflevering. De beeltenis van Madonna en kind die hij nu mag taxeren is in zeldzaam goede staat. Hij vertelt hoe te zien is dat de sculptuur uit Antwerpen komt.
In de uitzending worden ook twee schilderijen getaxeerd, waarvan een zeegezicht. Het is een erfstuk dat al van voor de oorlog in het familiebezit is van het jonge stel dat het nu tijd vond om het te laten taxeren. Het bijzondere schilderij misstaat zeker niet in het Amsterdamse Scheepvaartmuseum vanwaaruit het programma deze keer wordt uitgezonden.
Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Studio sport voetbal, Sicario
11:39Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)