TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bodem afspeuren zit er al van jongs af aan in bij een van de bezoekers van Tussen Kunst en Kitsch, dit keer vanuit kasteel Groeneveld in Baarn.
Al vanaf zijn veertiende zoekt hij naar scherven en pijpenkoppen uit het verleden. De archeologische dienst in Alkmaar kwam mede dankzij deze amateurarcheoloog tot stand. Nu wil hij graag weten wat twee van zijn vondsten waard zijn. Aan expert Kitty Laméris de taak om een ijsbeker en een kometenbeker te taxeren.
Titia Reuser krijgt een bijzondere ring in handen. De eigenaar vertelt dat de ring nog van haar grootmoeder is geweest. En Wim Bouwman bepaalt de waarde van een beeld uit een Malanggan-ceremonie. Tijdens dergelijke ceremonieën, die dagen kunnen duren, vindt onder meer de herdenking van overledenen plaats.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire