TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bodem afspeuren zit er al van jongs af aan in bij een van de bezoekers van Tussen Kunst en Kitsch, dit keer vanuit kasteel Groeneveld in Baarn.
Al vanaf zijn veertiende zoekt hij naar scherven en pijpenkoppen uit het verleden. De archeologische dienst in Alkmaar kwam mede dankzij deze amateurarcheoloog tot stand. Nu wil hij graag weten wat twee van zijn vondsten waard zijn. Aan expert Kitty Laméris de taak om een ijsbeker en een kometenbeker te taxeren.
Titia Reuser krijgt een bijzondere ring in handen. De eigenaar vertelt dat de ring nog van haar grootmoeder is geweest. En Wim Bouwman bepaalt de waarde van een beeld uit een Malanggan-ceremonie. Tijdens dergelijke ceremonieën, die dagen kunnen duren, vindt onder meer de herdenking van overledenen plaats.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie