TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De bodem afspeuren zit er al van jongs af aan in bij een van de bezoekers van Tussen Kunst en Kitsch, dit keer vanuit kasteel Groeneveld in Baarn.
Al vanaf zijn veertiende zoekt hij naar scherven en pijpenkoppen uit het verleden. De archeologische dienst in Alkmaar kwam mede dankzij deze amateurarcheoloog tot stand. Nu wil hij graag weten wat twee van zijn vondsten waard zijn. Aan expert Kitty Laméris de taak om een ijsbeker en een kometenbeker te taxeren.
Titia Reuser krijgt een bijzondere ring in handen. De eigenaar vertelt dat de ring nog van haar grootmoeder is geweest. En Wim Bouwman bepaalt de waarde van een beeld uit een Malanggan-ceremonie. Tijdens dergelijke ceremonieën, die dagen kunnen duren, vindt onder meer de herdenking van overledenen plaats.
Kruip op deze Valentijnsdag met je geliefde op de bank en geniet vanaf 20:00 uur van de tv-première van Mission: Impossible – Dead Reckoning op Paramount Network.
RTL komt met nieuw spelprogramma vol ‘absurde’ opdrachten
09:39Dit is wat we kunnen verwachten van het eerbetoon aan Ron Brandsteder op tv
08:28De TV van gisteren: Maarten van Rossem wint de donderdagavond van Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The headliner, Commando
23:05Bekijk hier de trailer van Mission: Impossible - Dead Reckoning