TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bodem afspeuren zit er al van jongs af aan in bij een van de bezoekers van Tussen Kunst en Kitsch, dit keer vanuit kasteel Groeneveld in Baarn.
Al vanaf zijn veertiende zoekt hij naar scherven en pijpenkoppen uit het verleden. De archeologische dienst in Alkmaar kwam mede dankzij deze amateurarcheoloog tot stand. Nu wil hij graag weten wat twee van zijn vondsten waard zijn. Aan expert Kitty Laméris de taak om een ijsbeker en een kometenbeker te taxeren.
Titia Reuser krijgt een bijzondere ring in handen. De eigenaar vertelt dat de ring nog van haar grootmoeder is geweest. En Wim Bouwman bepaalt de waarde van een beeld uit een Malanggan-ceremonie. Tijdens dergelijke ceremonieën, die dagen kunnen duren, vindt onder meer de herdenking van overledenen plaats.
Partnerbijdrage
Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4
16:05Hunted VIPS is terug: op deze data verschijnen er nieuwe afleveringen