TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schatjagers, kunstliefhebbers en de experts van Tussen Kunst en Kitsch zijn voor deze aflevering neergestreken in een van de oudste musea van Nederland: het Stedelijk Museum Alkmaar. Hier komt onder meer een zilveren beker uit 1683 op tafel. De beker is gemaakt door de Delftse zilversmid Adriaan Brandt. Delfts zilver komt weinig voor en de jachtvoorstelling op de beker is zeldzaam. Wat betekent dit voor de waarde van het pronkstuk?
De zilveren beker is niet het enige bijzondere voorwerp dat de experts onder ogen krijgen. Ze taxeren ook een ushabti, een beeldje dat in Egypte in de graftombe werd geplaatst en voor de overledene het werk moest verrichten in het hiernamaals. En hoeveel levert een ring uit Nederlands-Indië in de vorm van zoute drop eigenlijk op?
Deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 16 februari 2025 vanaf 21:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL