TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schatjagers, kunstliefhebbers en de experts van Tussen Kunst en Kitsch zijn voor deze aflevering neergestreken in een van de oudste musea van Nederland: het Stedelijk Museum Alkmaar. Hier komt onder meer een zilveren beker uit 1683 op tafel. De beker is gemaakt door de Delftse zilversmid Adriaan Brandt. Delfts zilver komt weinig voor en de jachtvoorstelling op de beker is zeldzaam. Wat betekent dit voor de waarde van het pronkstuk?
De zilveren beker is niet het enige bijzondere voorwerp dat de experts onder ogen krijgen. Ze taxeren ook een ushabti, een beeldje dat in Egypte in de graftombe werd geplaatst en voor de overledene het werk moest verrichten in het hiernamaals. En hoeveel levert een ring uit Nederlands-Indië in de vorm van zoute drop eigenlijk op?
Deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 16 februari 2025 vanaf 21:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
