TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schatjagers, kunstliefhebbers en de experts van Tussen Kunst en Kitsch zijn voor deze aflevering neergestreken in een van de oudste musea van Nederland: het Stedelijk Museum Alkmaar. Hier komt onder meer een zilveren beker uit 1683 op tafel. De beker is gemaakt door de Delftse zilversmid Adriaan Brandt. Delfts zilver komt weinig voor en de jachtvoorstelling op de beker is zeldzaam. Wat betekent dit voor de waarde van het pronkstuk?
De zilveren beker is niet het enige bijzondere voorwerp dat de experts onder ogen krijgen. Ze taxeren ook een ushabti, een beeldje dat in Egypte in de graftombe werd geplaatst en voor de overledene het werk moest verrichten in het hiernamaals. En hoeveel levert een ring uit Nederlands-Indië in de vorm van zoute drop eigenlijk op?
Deze aflevering van Tussen Kunst en Kitsch zie je op zondag 16 februari 2025 vanaf 21:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader