TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft ditmaal een lekker pittig TV monument te worden. Han Peekel ontvangt namelijk Fidan Ekiz; een vrouw die geen blad voor de mond neemt.
Als tafeldame voor Matthijs van Nieuwkerk leverde ze in De wereld draait door al scherpe bijdragen aan de gesprekken. Anderhalf jaar geleden kreeg ze samen met Renze Klamer een nieuw programma, De vooravond. Ook hierin gaf ze haar ongezouten mening over actuele kwesties en maakte ze daarmee geregeld de tongen los.
Na één seizoen haalde BNNVARA het programma plotseling van de buis, tot verbazing van veel kijkers én tot verontwaardiging van Fidan zelf.
Met Peekel blikt ze terug op het abrupte einde van haar talkshow en kijkt ze vooruit naar haar nieuwe klus als presentator van Op1, naast Sven Kockelmann.
Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover