TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft ditmaal een lekker pittig TV monument te worden. Han Peekel ontvangt namelijk Fidan Ekiz; een vrouw die geen blad voor de mond neemt.
Als tafeldame voor Matthijs van Nieuwkerk leverde ze in De wereld draait door al scherpe bijdragen aan de gesprekken. Anderhalf jaar geleden kreeg ze samen met Renze Klamer een nieuw programma, De vooravond. Ook hierin gaf ze haar ongezouten mening over actuele kwesties en maakte ze daarmee geregeld de tongen los.
Na één seizoen haalde BNNVARA het programma plotseling van de buis, tot verbazing van veel kijkers én tot verontwaardiging van Fidan zelf.
Met Peekel blikt ze terug op het abrupte einde van haar talkshow en kijkt ze vooruit naar haar nieuwe klus als presentator van Op1, naast Sven Kockelmann.
Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen
10:23Talpa belooft 'onverwachte twists' in vierde jaar De Bondgenoten