TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een kleine zeven jaar was tv-zender Spike te zien in Nederland, maar vandaag is bekendgemaakt dat de zender helemaal verdwijnt.
Vanaf 24 mei wordt het kanaal getransformeerd tot Paramount Network. De programmering van Paramount Network zal onder andere bestaan uit de series Yellowstone met Kevin Costner, Elementary met Lucy Liu en Johnny Lee Miller en Star Trek: Enterprise.
Spike stond onder andere bekend om de vele films die de zender uitzond in de weekenden. Fans kunnen gerustgesteld worden, want ook Paramount Network gaat films uitzenden, zoals de tv-première van de animatiefilm Sonic the Hedgehog.
Ook Top Gear was veel te zien op Spike. Of dat programma bij Paramount Network blijft is nog even de vraag.
Spike is sinds 2015 in Nederland op televisie. In andere landen werden Spike-zenders al eerder getransformeerd tot Paramount Network.
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'