TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een kleine zeven jaar was tv-zender Spike te zien in Nederland, maar vandaag is bekendgemaakt dat de zender helemaal verdwijnt.
Vanaf 24 mei wordt het kanaal getransformeerd tot Paramount Network. De programmering van Paramount Network zal onder andere bestaan uit de series Yellowstone met Kevin Costner, Elementary met Lucy Liu en Johnny Lee Miller en Star Trek: Enterprise.
Spike stond onder andere bekend om de vele films die de zender uitzond in de weekenden. Fans kunnen gerustgesteld worden, want ook Paramount Network gaat films uitzenden, zoals de tv-première van de animatiefilm Sonic the Hedgehog.
Ook Top Gear was veel te zien op Spike. Of dat programma bij Paramount Network blijft is nog even de vraag.
Spike is sinds 2015 in Nederland op televisie. In andere landen werden Spike-zenders al eerder getransformeerd tot Paramount Network.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht