TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In Uit het Leven brengt Herman van der Zandt een eerbetoon aan hen die ons dit jaar ontvielen. Hij staat stil bij het heengaan van onder anderen journalist Karel van de Graaf, auteur Margo Minco en Wim de Bie.
Deze komiek vormde samen met schoolvriend Kees het legendarische duo Van Kooten en De Bie. Hij tekende voor typetjes als ‘vrije jongen’ Tedje van Es, eeuwige vrijgezel Frank van Putten en de grofgebekte alcoholist Dirk.
Een minder bekende verdienste is dat Willem-Alexander Haags leerde dankzij het tweetal. Uit bittere noodzaak, want op school werd de prins gepest met zijn Baarnse accent. “Door Koot en Bie echt uit mijn hoofd te leren, kon ik binnen no time gewoon meedoen in de klas in Den Haag”, onthulde de koning in 2017 in een televisie-interview.
Uit het Leven is op vrijdag 29 december vanaf 22:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'