TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Uit het Leven brengt Herman van der Zandt een eerbetoon aan hen die ons dit jaar ontvielen. Hij staat stil bij het heengaan van onder anderen journalist Karel van de Graaf, auteur Margo Minco en Wim de Bie.
Deze komiek vormde samen met schoolvriend Kees het legendarische duo Van Kooten en De Bie. Hij tekende voor typetjes als ‘vrije jongen’ Tedje van Es, eeuwige vrijgezel Frank van Putten en de grofgebekte alcoholist Dirk.
Een minder bekende verdienste is dat Willem-Alexander Haags leerde dankzij het tweetal. Uit bittere noodzaak, want op school werd de prins gepest met zijn Baarnse accent. “Door Koot en Bie echt uit mijn hoofd te leren, kon ik binnen no time gewoon meedoen in de klas in Den Haag”, onthulde de koning in 2017 in een televisie-interview.
Uit het Leven is op vrijdag 29 december vanaf 22:00 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Komt er een nieuw seizoen van Temptation Island?
09:49Er komt een Nederlandse versie van House of Villains en dit is de startdatum
09:46Video: Talkshow Gert Verhulst loopt uit de hand als Marc-Marie Huijbregts ontploft na vraag over Vandaag Inside
09:18Video: Wilfred en Thomas willen deze gast graag aan tafel in Vandaag Inside: ‘Hij is heel droog’
08:58Welk programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6?
