TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland hebben meer dan zeshonderdduizend huishoudens geregistreerde problematische schulden. Ook de groep jongeren met schulden is de afgelopen jaren flink gegroeid. In Uit het rood koppelt presentator Edson da Graça vijf jonge mensen met een schuldprobleem aan jonge, succesvolle ondernemers.
Deze week wordt de 29-jarige Sean gecoacht door leeftijdgenoot Jasper Gabriëlse, de man achter een nieuw merk van reinigingsproducten. Sean leek lange tijd een mooie toekomst tegemoet te gaan. Tijdens zijn studie in Engeland begon hij echter met gokken en blowen. Terwijl zijn studieschuld opliep, zakte Sean steeds dieper weg in psychologische problemen.
Gabriëlse bekijkt hoe hij zijn financiën kan aanpakken om zijn gestagneerde leven weer vlot te trekken.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws