TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Foutje, bedankt!
De kijkers van WNL op Zondag waren zojuist getuigen van een gesprek tussen minister Franc Weerwind en oud-hoofdredacteur van De Telegraaf Sjuul Paradijs toen presentator Rick Nieman het geheel onderbrak. "We hebben echt een probleem met het geluid", stelde hij vast. "Wat gaan we doen jongens? We gaan er even uit, sorry. We doen even een 'even geduld-bordje. Ik weet niet precies wat er aan de hand is. Dit gebeurt zelden tot nooit."
Mogelijk brak er ondertussen wat chaos uit in de studio bij VondelCS in het Amsterdamse Vondelpark, maar al snel werd dan toch de oorzaak gevonden: een storing in de regiewagen. Blijkbaar een probleem dat niet snel te fixen is, want de uitzending kwam daarmee definitief ten einde. "Helaas is de uitzending van WNL op Zondag door een storing in de regiewagen niet meer mogelijk. Ook opname van de aflevering blijkt technisch geen mogelijkheid", aldus hoofdredacteur Bert Huisjes op Twitter.
Helaas is uitzending van WNL Op Zondag door een storing in de regiewagen niet meer mogelijk. Ook opname van de de aflevering blijkt technisch geen mogelijkheid. #WNL pic.twitter.com/7oPAByhovj — Bert Huisjes (@BertHuisjes) May 28, 2023
De makers stellen nu op hun website dat ze hopen hun gasten Franc Weerwind, Esther de Lange, Bart de Wever, Sjuul Paradijs en Jan-Willem van Prooien in het nieuwe seizoen te mogen verwelkomen voor een nieuwe kans.
Wegens technische problemen is het helaas niet mogelijk om de uitzending van WNL Op Zondag te hervatten. We hopen de gasten in het nieuwe seizoen opnieuw te verwelkomen. Onze excuses voor het ongemak. #WNL — WNL Op Zondag (@WNLOpZondag) May 28, 2023
WNL op Zondag zie je normaal gesproken elke zondag om 10:00 uur op NPO 1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'