TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar shockeerde Alberto Stegeman met zijn reportage over misstanden op een Groningse zorgboerderij. Nu is hij terug met Undercover in Nederland, in een vanwege het EK voetbal wat kortere reeks dan gebruikelijk. Dit jaar zal hij ongetwijfeld weer voor opschudding zorgen. Zo pakt hij in dit nieuwe seizoen de Germaanse geneeskunde aan, een stroming die onder meer kankerpatiënten het advies geeft om niet naar het ziekenhuis te gaan.
Voor de misdaadjournalist is het een fulltimetaak om de oplichters te ontmaskeren. “Het is een way of life, ben er fulltime mee bezig. Dat moet ook wel als je het goed wil doen. Het probleem is dat criminelen en oplichters ook geen 9-tot-5-baan hebben, je moet als misdaadjournalist dus ook flexibel zijn.”
Het nieuwe seizoen Undercover in Nederland is vanaf 26 mei iedere zondag vanaf 21:30 uur te zien op SBS6.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk