TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke, de dochter van Johan Derksen, laat aan RTL Boulevard weten 'erg geschrokken' te zijn toen ze via berichtjes ontdekte dat haar vader niet in de studio was. Gelukkig gaat het 'gewoon om een griepje' en maakt Johan het buiten dat om goed.
Talpa geeft aan RTL Boulevard te kennen dat Johan ook vandaag verstek laat gaan. Wanneer hij terugkeert is nog niet duidelijk en wie vanavond op zijn plek zit, is ook nog niet bekend. Gisteravond streek strafrechtadvocaat Job Knoester als sidekick van Wilfred Genee en René van der Gijp neer.
"Hij moet echt doodziek zijn als-ie de zwijgende meerderheid van Nederland niet wil toespreken", zei Wilfred gisteren. "De enige keer die hij gemist heeft is toen hij van de trap afviel."
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten