TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke, de dochter van Johan Derksen, laat aan RTL Boulevard weten 'erg geschrokken' te zijn toen ze via berichtjes ontdekte dat haar vader niet in de studio was. Gelukkig gaat het 'gewoon om een griepje' en maakt Johan het buiten dat om goed.
Talpa geeft aan RTL Boulevard te kennen dat Johan ook vandaag verstek laat gaan. Wanneer hij terugkeert is nog niet duidelijk en wie vanavond op zijn plek zit, is ook nog niet bekend. Gisteravond streek strafrechtadvocaat Job Knoester als sidekick van Wilfred Genee en René van der Gijp neer.
"Hij moet echt doodziek zijn als-ie de zwijgende meerderheid van Nederland niet wil toespreken", zei Wilfred gisteren. "De enige keer die hij gemist heeft is toen hij van de trap afviel."
Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’