TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke, de dochter van Johan Derksen, laat aan RTL Boulevard weten 'erg geschrokken' te zijn toen ze via berichtjes ontdekte dat haar vader niet in de studio was. Gelukkig gaat het 'gewoon om een griepje' en maakt Johan het buiten dat om goed.
Talpa geeft aan RTL Boulevard te kennen dat Johan ook vandaag verstek laat gaan. Wanneer hij terugkeert is nog niet duidelijk en wie vanavond op zijn plek zit, is ook nog niet bekend. Gisteravond streek strafrechtadvocaat Job Knoester als sidekick van Wilfred Genee en René van der Gijp neer.
"Hij moet echt doodziek zijn als-ie de zwijgende meerderheid van Nederland niet wil toespreken", zei Wilfred gisteren. "De enige keer die hij gemist heeft is toen hij van de trap afviel."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken