TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke, de dochter van Johan Derksen, laat aan RTL Boulevard weten 'erg geschrokken' te zijn toen ze via berichtjes ontdekte dat haar vader niet in de studio was. Gelukkig gaat het 'gewoon om een griepje' en maakt Johan het buiten dat om goed.
Talpa geeft aan RTL Boulevard te kennen dat Johan ook vandaag verstek laat gaan. Wanneer hij terugkeert is nog niet duidelijk en wie vanavond op zijn plek zit, is ook nog niet bekend. Gisteravond streek strafrechtadvocaat Job Knoester als sidekick van Wilfred Genee en René van der Gijp neer.
"Hij moet echt doodziek zijn als-ie de zwijgende meerderheid van Nederland niet wil toespreken", zei Wilfred gisteren. "De enige keer die hij gemist heeft is toen hij van de trap afviel."
Partnerbijdrage
Horace Cohen over mogelijk tweede seizoen Kees Flodder: 'Fingers crossed'
10:32Krijgt Only Joling toch nog nieuw seizoen, in aanloop naar Ahoy-concerten?
10:28Hélène Hendriks stelt kijkers gerust na angstig moment in De Oranjezomer
09:58Margriet Hermans, die nummer van Suzan & Freek coverde in Vlaamse Beste Zangers, overleden
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op donderdag