TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke, de dochter van Johan Derksen, laat aan RTL Boulevard weten 'erg geschrokken' te zijn toen ze via berichtjes ontdekte dat haar vader niet in de studio was. Gelukkig gaat het 'gewoon om een griepje' en maakt Johan het buiten dat om goed.
Talpa geeft aan RTL Boulevard te kennen dat Johan ook vandaag verstek laat gaan. Wanneer hij terugkeert is nog niet duidelijk en wie vanavond op zijn plek zit, is ook nog niet bekend. Gisteravond streek strafrechtadvocaat Job Knoester als sidekick van Wilfred Genee en René van der Gijp neer.
"Hij moet echt doodziek zijn als-ie de zwijgende meerderheid van Nederland niet wil toespreken", zei Wilfred gisteren. "De enige keer die hij gemist heeft is toen hij van de trap afviel."
Partnerbijdrage
Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden