TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke, de dochter van Johan Derksen, laat aan RTL Boulevard weten 'erg geschrokken' te zijn toen ze via berichtjes ontdekte dat haar vader niet in de studio was. Gelukkig gaat het 'gewoon om een griepje' en maakt Johan het buiten dat om goed.
Talpa geeft aan RTL Boulevard te kennen dat Johan ook vandaag verstek laat gaan. Wanneer hij terugkeert is nog niet duidelijk en wie vanavond op zijn plek zit, is ook nog niet bekend. Gisteravond streek strafrechtadvocaat Job Knoester als sidekick van Wilfred Genee en René van der Gijp neer.
"Hij moet echt doodziek zijn als-ie de zwijgende meerderheid van Nederland niet wil toespreken", zei Wilfred gisteren. "De enige keer die hij gemist heeft is toen hij van de trap afviel."
Oh Oh Den Haag is terug, de eerste beelden zijn er
12:51Liefhebbers van Heel Holland Bakt klaar? Dit zijn de eerste beelden
12:39Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'