TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren van de wederopbouw was Nieuw-Zeeland voor Nederlanders een zeer populaire emigratiebestemming. In de slotaflevering van de documentaireserie Vaarwel Nederland vertellen enkele van hen die de stap waagden, hoe dit uitpakte.
Berta Welten was dertien toen haar ouders in 1948 met hun twaalf kinderen op de boot stapten. Ze waren daarvoor nog nooit buiten hun dorp Deurne geweest, maar haar ouders wilden de verschrikkingen van de oorlog achter zich laten. "Ze hebben het gedaan voor een beter leven voor de kinderen en dat is uiteindelijk gelukt."
De Rotterdamse Atie Elbers reisde in 1955 haar verloofde achterna naar Nieuw-Zeeland. Zij zou nooit iemand aanraden om te emigreren: "Je laat zo veel achter, maar dat besef je van tevoren natuurlijk niet." (HH)
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
