TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland heeft een schreeuwend gebrek aan woningen, en dat is niet voor het eerst. Door de schade van de Tweede Wereldoorlog was er ook in 1945 een groot huizentekort. Van Krot tot Vinex: 100 jaar wonen vertelt dat de nood zo hoog was dat de overheid mensen kon verplichten om woningzoekenden in huis te nemen.
Nederland ging bouwen als nooit tevoren, ook in de hoogte. Onder minister Pieter Bogaers groeide het aantal opgeleverde woningen halverwege de jaren 60 tot 100.000 per jaar, maar de wijken en portiekflats uit deze periode brachten nieuwe problemen met zich mee.
Presentatrice Mariëlle Tweebeeke is deze week in de Zwolse wijk Dieze, waar in 1962 de miljoenste naoorlogse woning werd opgeleverd. Met de bewoners van toen staat ze stil bij dat moment.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden