TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland heeft een schreeuwend gebrek aan woningen, en dat is niet voor het eerst. Door de schade van de Tweede Wereldoorlog was er ook in 1945 een groot huizentekort. Van Krot tot Vinex: 100 jaar wonen vertelt dat de nood zo hoog was dat de overheid mensen kon verplichten om woningzoekenden in huis te nemen.
Nederland ging bouwen als nooit tevoren, ook in de hoogte. Onder minister Pieter Bogaers groeide het aantal opgeleverde woningen halverwege de jaren 60 tot 100.000 per jaar, maar de wijken en portiekflats uit deze periode brachten nieuwe problemen met zich mee.
Presentatrice Mariëlle Tweebeeke is deze week in de Zwolse wijk Dieze, waar in 1962 de miljoenste naoorlogse woning werd opgeleverd. Met de bewoners van toen staat ze stil bij dat moment.
Anouk Maas neemt (voorlopig) afscheid van Woeste Grond: 'Ga het onwijs missen'
10:00Rivkah op het Veld deelt haar kijktips: 'Deze serie is zo goed geschreven en geacteerd'
09:50Wanneer begint het nieuwe seizoen van The Masked Singer?
09:15Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2026 te zien?
08:55De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
