TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland heeft een schreeuwend gebrek aan woningen, en dat is niet voor het eerst. Door de schade van de Tweede Wereldoorlog was er ook in 1945 een groot huizentekort. Van Krot tot Vinex: 100 jaar wonen vertelt dat de nood zo hoog was dat de overheid mensen kon verplichten om woningzoekenden in huis te nemen.
Nederland ging bouwen als nooit tevoren, ook in de hoogte. Onder minister Pieter Bogaers groeide het aantal opgeleverde woningen halverwege de jaren 60 tot 100.000 per jaar, maar de wijken en portiekflats uit deze periode brachten nieuwe problemen met zich mee.
Presentatrice Mariëlle Tweebeeke is deze week in de Zwolse wijk Dieze, waar in 1962 de miljoenste naoorlogse woning werd opgeleverd. Met de bewoners van toen staat ze stil bij dat moment.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland