TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glunderende gezichten bij de experts wanneer Margot langskomt op Paleis Soestdijk, waar dit seizoen van Van Onschatbare Waarde is opgenomen.
Margot heeft namelijk een bijzonder erfstuk meegenomen. Het is een aquarel met een Bijbelse voorstelling, geschilderd door beeldend kunstenaar Jan Toorop (1858-1928). De aquarel is vrolijk en licht, kenmerken die niet vanzelfsprekend zijn voor het werk van Toorop. Margot zou het schilderij graag aan een van de experts verkopen en het valt in de smaak.
Interesse is er ook voor het uilenklokje uit de jaren 30 dat Hortence meegebracht heeft. Zij heeft enkele wensen: een leuke nieuwe plek voor dit bijzondere object én een drankje bij kenner Arnold Wegh. En daar laat Hortence zich niet zo gemakkelijk vanaf brengen.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'