TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glunderende gezichten bij de experts wanneer Margot langskomt op Paleis Soestdijk, waar dit seizoen van Van Onschatbare Waarde is opgenomen.
Margot heeft namelijk een bijzonder erfstuk meegenomen. Het is een aquarel met een Bijbelse voorstelling, geschilderd door beeldend kunstenaar Jan Toorop (1858-1928). De aquarel is vrolijk en licht, kenmerken die niet vanzelfsprekend zijn voor het werk van Toorop. Margot zou het schilderij graag aan een van de experts verkopen en het valt in de smaak.
Interesse is er ook voor het uilenklokje uit de jaren 30 dat Hortence meegebracht heeft. Zij heeft enkele wensen: een leuke nieuwe plek voor dit bijzondere object én een drankje bij kenner Arnold Wegh. En daar laat Hortence zich niet zo gemakkelijk vanaf brengen.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht