TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glunderende gezichten bij de experts wanneer Margot langskomt op Paleis Soestdijk, waar dit seizoen van Van Onschatbare Waarde is opgenomen.
Margot heeft namelijk een bijzonder erfstuk meegenomen. Het is een aquarel met een Bijbelse voorstelling, geschilderd door beeldend kunstenaar Jan Toorop (1858-1928). De aquarel is vrolijk en licht, kenmerken die niet vanzelfsprekend zijn voor het werk van Toorop. Margot zou het schilderij graag aan een van de experts verkopen en het valt in de smaak.
Interesse is er ook voor het uilenklokje uit de jaren 30 dat Hortence meegebracht heeft. Zij heeft enkele wensen: een leuke nieuwe plek voor dit bijzondere object én een drankje bij kenner Arnold Wegh. En daar laat Hortence zich niet zo gemakkelijk vanaf brengen.
Teun Kuilboer stopt per direct met zijn rol als Willem in Sleepers: 'Er is een onwerkbare situatie gecreëerd'
16:31LuckyTV maakt comeback bij Vandaag Inside
16:01Ferry Doedens heeft hulp aangeboden gekregen na release Ferry Lost
14:52Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd