TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glunderende gezichten bij de experts wanneer Margot langskomt op Paleis Soestdijk, waar dit seizoen van Van Onschatbare Waarde is opgenomen.
Margot heeft namelijk een bijzonder erfstuk meegenomen. Het is een aquarel met een Bijbelse voorstelling, geschilderd door beeldend kunstenaar Jan Toorop (1858-1928). De aquarel is vrolijk en licht, kenmerken die niet vanzelfsprekend zijn voor het werk van Toorop. Margot zou het schilderij graag aan een van de experts verkopen en het valt in de smaak.
Interesse is er ook voor het uilenklokje uit de jaren 30 dat Hortence meegebracht heeft. Zij heeft enkele wensen: een leuke nieuwe plek voor dit bijzondere object én een drankje bij kenner Arnold Wegh. En daar laat Hortence zich niet zo gemakkelijk vanaf brengen.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted