TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glunderende gezichten bij de experts wanneer Margot langskomt op Paleis Soestdijk, waar dit seizoen van Van Onschatbare Waarde is opgenomen.
Margot heeft namelijk een bijzonder erfstuk meegenomen. Het is een aquarel met een Bijbelse voorstelling, geschilderd door beeldend kunstenaar Jan Toorop (1858-1928). De aquarel is vrolijk en licht, kenmerken die niet vanzelfsprekend zijn voor het werk van Toorop. Margot zou het schilderij graag aan een van de experts verkopen en het valt in de smaak.
Interesse is er ook voor het uilenklokje uit de jaren 30 dat Hortence meegebracht heeft. Zij heeft enkele wensen: een leuke nieuwe plek voor dit bijzondere object én een drankje bij kenner Arnold Wegh. En daar laat Hortence zich niet zo gemakkelijk vanaf brengen.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij