TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Marcel van Roosmalen heeft over alles en iedereen een scherpe mening. De cynische journalist begon met het schrijven van boeken en columns, met een duidelijke interesse in de politiek en voetbal. Sindsdien heeft hij veel radio- en tv-programma's en podcasts gemaakt.
Na zijn korte uitstapje naar SBS 6 met Marcel & Gijs vorig jaar - samen met zijn Media Inside-collega Gijs Groenteman - en de publicatie van zijn verzamelbundel Totaal 3, is het hoog tijd voor een andere uitdaging.
Voor zijn nieuwe programma, Van Roosmalen op Reportage, trekt de journalist met zijn cameraploeg het land in om een tragikomisch beeld te schetsen van verschillende mensen en plekken. In de eerste aflevering bezoekt hij de Vakantiebeurs en het Tata Steel-schaaktoernooi.
Van Roosmalen op Reportage zie je vanaf vrijdag 6 september iedere vrijdag rond 20:25 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Na twee seizoenen op zaterdag: Ivo keert terug op zondag
12:10'T Schaep met de 5 Pooten keert eenmalig terug voor het Gouden Televizier-Ring Gala
11:16Lubach op deze dag eenmalig om half negen te zien, dit is waarom
09:50Zo stem je op jouw favoriet tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025
09:15Ontroerend: Frans Bauer schiet vol in Casa di Beau als het over zijn moeder gaat