TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Marcel van Roosmalen heeft over alles en iedereen een scherpe mening. De cynische journalist begon met het schrijven van boeken en columns, met een duidelijke interesse in de politiek en voetbal. Sindsdien heeft hij veel radio- en tv-programma's en podcasts gemaakt.
Na zijn korte uitstapje naar SBS 6 met Marcel & Gijs vorig jaar - samen met zijn Media Inside-collega Gijs Groenteman - en de publicatie van zijn verzamelbundel Totaal 3, is het hoog tijd voor een andere uitdaging.
Voor zijn nieuwe programma, Van Roosmalen op Reportage, trekt de journalist met zijn cameraploeg het land in om een tragikomisch beeld te schetsen van verschillende mensen en plekken. In de eerste aflevering bezoekt hij de Vakantiebeurs en het Tata Steel-schaaktoernooi.
Van Roosmalen op Reportage zie je vanaf vrijdag 6 september iedere vrijdag rond 20:25 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?