TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jonge kijkers kennen Hans Kesting van de komische filmpjes in Het Klokhuis en voor het grote publiek is hij de sidekick van Paul de Leeuw in Busje Komt Zo, maar waar de acteur echt op zijn plek is, is op het toneel.
Kesting won twee keer de theaterprijs Louis d'Or en is sinds 2015 drager van de Albert van Dalsumring. Kesting laat het niet naar zijn hoofd stijgen. "Ik zal mezelf in elk geval nooit beschouwen als onderdeel van de culturele elite", zei Kesting in de Volkskrant. "Misschien ben ik daarvoor wel te Rotterdams. Gewoon, nuchter."
Deze week gaat Kesting in Verborgen Verleden op expeditie in zijn stamboom. Dat vele generaties van zijn voorouders in Rotterdam woonden is niet zo verrassend, maar dan gaat de familiegeschiedenis toch de grens over.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger