TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jonge kijkers kennen Hans Kesting van de komische filmpjes in Het Klokhuis en voor het grote publiek is hij de sidekick van Paul de Leeuw in Busje Komt Zo, maar waar de acteur echt op zijn plek is, is op het toneel.
Kesting won twee keer de theaterprijs Louis d'Or en is sinds 2015 drager van de Albert van Dalsumring. Kesting laat het niet naar zijn hoofd stijgen. "Ik zal mezelf in elk geval nooit beschouwen als onderdeel van de culturele elite", zei Kesting in de Volkskrant. "Misschien ben ik daarvoor wel te Rotterdams. Gewoon, nuchter."
Deze week gaat Kesting in Verborgen Verleden op expeditie in zijn stamboom. Dat vele generaties van zijn voorouders in Rotterdam woonden is niet zo verrassend, maar dan gaat de familiegeschiedenis toch de grens over.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy