TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jonge kijkers kennen Hans Kesting van de komische filmpjes in Het Klokhuis en voor het grote publiek is hij de sidekick van Paul de Leeuw in Busje Komt Zo, maar waar de acteur echt op zijn plek is, is op het toneel.
Kesting won twee keer de theaterprijs Louis d'Or en is sinds 2015 drager van de Albert van Dalsumring. Kesting laat het niet naar zijn hoofd stijgen. "Ik zal mezelf in elk geval nooit beschouwen als onderdeel van de culturele elite", zei Kesting in de Volkskrant. "Misschien ben ik daarvoor wel te Rotterdams. Gewoon, nuchter."
Deze week gaat Kesting in Verborgen Verleden op expeditie in zijn stamboom. Dat vele generaties van zijn voorouders in Rotterdam woonden is niet zo verrassend, maar dan gaat de familiegeschiedenis toch de grens over.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde