TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jonge kijkers kennen Hans Kesting van de komische filmpjes in Het Klokhuis en voor het grote publiek is hij de sidekick van Paul de Leeuw in Busje Komt Zo, maar waar de acteur echt op zijn plek is, is op het toneel.
Kesting won twee keer de theaterprijs Louis d'Or en is sinds 2015 drager van de Albert van Dalsumring. Kesting laat het niet naar zijn hoofd stijgen. "Ik zal mezelf in elk geval nooit beschouwen als onderdeel van de culturele elite", zei Kesting in de Volkskrant. "Misschien ben ik daarvoor wel te Rotterdams. Gewoon, nuchter."
Deze week gaat Kesting in Verborgen Verleden op expeditie in zijn stamboom. Dat vele generaties van zijn voorouders in Rotterdam woonden is niet zo verrassend, maar dan gaat de familiegeschiedenis toch de grens over.
Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland
09:08Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders