TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jonge kijkers kennen Hans Kesting van de komische filmpjes in Het Klokhuis en voor het grote publiek is hij de sidekick van Paul de Leeuw in Busje Komt Zo, maar waar de acteur echt op zijn plek is, is op het toneel.
Kesting won twee keer de theaterprijs Louis d'Or en is sinds 2015 drager van de Albert van Dalsumring. Kesting laat het niet naar zijn hoofd stijgen. "Ik zal mezelf in elk geval nooit beschouwen als onderdeel van de culturele elite", zei Kesting in de Volkskrant. "Misschien ben ik daarvoor wel te Rotterdams. Gewoon, nuchter."
Deze week gaat Kesting in Verborgen Verleden op expeditie in zijn stamboom. Dat vele generaties van zijn voorouders in Rotterdam woonden is niet zo verrassend, maar dan gaat de familiegeschiedenis toch de grens over.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje