TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot hun achttiende bemoeiden allerhande hulpverleners zich met hun bestaan. Als ze de volwassen leeftijd hebben bereikt, moeten ze het doen zonder jeugd- of pleegzorg. Van Andy, Xaron, Lars en Sven wordt verwacht dat ze nu zelf de regie nemen over hun leven.
De vierdelige serie Verloren Jongeren begint met de achttiende verjaardag van Xaron. Bij de jeugdzorginstelling is hij ontslagen vanwege zijn leeftijd. Zelfstandig wonen is door zijn verleden en zijn verslaving voorlopig een utopie. Hij wordt daarom afgezet bij het Leger des Heils.
Lars lijkt het beter voor elkaar te hebben: hij werkt bij de schouwburg. Wat hij niet durft te zeggen is dat hij in de crisisopvang woont. Floor van der Kemp en Sahar Meradji volgen de vier jongvolwassenen op hun wankele pad.
Verloren Jongeren is vanaf 26 september iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij EO op NPO 3.
Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier
09:50De TV van gisteren: Finale Slimste mens slaat Voice of Holland knock-out
09:29Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film