TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot hun achttiende bemoeiden allerhande hulpverleners zich met hun bestaan. Als ze de volwassen leeftijd hebben bereikt, moeten ze het doen zonder jeugd- of pleegzorg. Van Andy, Xaron, Lars en Sven wordt verwacht dat ze nu zelf de regie nemen over hun leven.
De vierdelige serie Verloren Jongeren begint met de achttiende verjaardag van Xaron. Bij de jeugdzorginstelling is hij ontslagen vanwege zijn leeftijd. Zelfstandig wonen is door zijn verleden en zijn verslaving voorlopig een utopie. Hij wordt daarom afgezet bij het Leger des Heils.
Lars lijkt het beter voor elkaar te hebben: hij werkt bij de schouwburg. Wat hij niet durft te zeggen is dat hij in de crisisopvang woont. Floor van der Kemp en Sahar Meradji volgen de vier jongvolwassenen op hun wankele pad.
Verloren Jongeren is vanaf 26 september iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij EO op NPO 3.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën