TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot hun achttiende bemoeiden allerhande hulpverleners zich met hun bestaan. Als ze de volwassen leeftijd hebben bereikt, moeten ze het doen zonder jeugd- of pleegzorg. Van Andy, Xaron, Lars en Sven wordt verwacht dat ze nu zelf de regie nemen over hun leven.
De vierdelige serie Verloren Jongeren begint met de achttiende verjaardag van Xaron. Bij de jeugdzorginstelling is hij ontslagen vanwege zijn leeftijd. Zelfstandig wonen is door zijn verleden en zijn verslaving voorlopig een utopie. Hij wordt daarom afgezet bij het Leger des Heils.
Lars lijkt het beter voor elkaar te hebben: hij werkt bij de schouwburg. Wat hij niet durft te zeggen is dat hij in de crisisopvang woont. Floor van der Kemp en Sahar Meradji volgen de vier jongvolwassenen op hun wankele pad.
Verloren Jongeren is vanaf 26 september iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij EO op NPO 3.
Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun