TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot hun achttiende bemoeiden allerhande hulpverleners zich met hun bestaan. Als ze de volwassen leeftijd hebben bereikt, moeten ze het doen zonder jeugd- of pleegzorg. Van Andy, Xaron, Lars en Sven wordt verwacht dat ze nu zelf de regie nemen over hun leven.
De vierdelige serie Verloren Jongeren begint met de achttiende verjaardag van Xaron. Bij de jeugdzorginstelling is hij ontslagen vanwege zijn leeftijd. Zelfstandig wonen is door zijn verleden en zijn verslaving voorlopig een utopie. Hij wordt daarom afgezet bij het Leger des Heils.
Lars lijkt het beter voor elkaar te hebben: hij werkt bij de schouwburg. Wat hij niet durft te zeggen is dat hij in de crisisopvang woont. Floor van der Kemp en Sahar Meradji volgen de vier jongvolwassenen op hun wankele pad.
Verloren Jongeren is vanaf 26 september iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij EO op NPO 3.
Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 18 t/m donderdag 21 mei 2026
20:47Kijkers stomverbaasd over concessie in seizoensslot Kopen Zonder Kijken: 'Dan ben je gek'