TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot hun achttiende bemoeiden allerhande hulpverleners zich met hun bestaan. Als ze de volwassen leeftijd hebben bereikt, moeten ze het doen zonder jeugd- of pleegzorg. Van Andy, Xaron, Lars en Sven wordt verwacht dat ze nu zelf de regie nemen over hun leven.
De vierdelige serie Verloren Jongeren begint met de achttiende verjaardag van Xaron. Bij de jeugdzorginstelling is hij ontslagen vanwege zijn leeftijd. Zelfstandig wonen is door zijn verleden en zijn verslaving voorlopig een utopie. Hij wordt daarom afgezet bij het Leger des Heils.
Lars lijkt het beter voor elkaar te hebben: hij werkt bij de schouwburg. Wat hij niet durft te zeggen is dat hij in de crisisopvang woont. Floor van der Kemp en Sahar Meradji volgen de vier jongvolwassenen op hun wankele pad.
Verloren Jongeren is vanaf 26 september iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij EO op NPO 3.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie