TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Larissa (20) werkte als trucker, maar kreeg rugklachten en moest stoppen met haar baan. Na onderzoek bleek dat ze zwanger was. Hoewel het voor Larissa als een grote verrassing kwam, wilde ze het kind houden. Dat vindt ze spannend omdat ze straks alleenstaande moeder is. Maar haar ouders en broer steunen haar waar mogelijk.
In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Vier Handen op één Buik krijgt ze ook hulp van actrice en presentatrice Gaby Blaaser die net als Larissa haar dochter alleen opvoedt. Blaaser is een van de negen bekende Nederlanders die acht jonge vrouwen bijstaan rondom de zwangerschap.
De anderen zijn Heleen van Royen, Maria Tailor, Pauline Wingelaar, Saar Koningsberger, Dennis en Stella Weening, Vonneke Bonneke en Jacomien Zoer.
Vier Handen op één Buik is vanaf dinsdag 27 augustus wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'