TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Larissa (20) werkte als trucker, maar kreeg rugklachten en moest stoppen met haar baan. Na onderzoek bleek dat ze zwanger was. Hoewel het voor Larissa als een grote verrassing kwam, wilde ze het kind houden. Dat vindt ze spannend omdat ze straks alleenstaande moeder is. Maar haar ouders en broer steunen haar waar mogelijk.
In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Vier Handen op één Buik krijgt ze ook hulp van actrice en presentatrice Gaby Blaaser die net als Larissa haar dochter alleen opvoedt. Blaaser is een van de negen bekende Nederlanders die acht jonge vrouwen bijstaan rondom de zwangerschap.
De anderen zijn Heleen van Royen, Maria Tailor, Pauline Wingelaar, Saar Koningsberger, Dennis en Stella Weening, Vonneke Bonneke en Jacomien Zoer.
Vier Handen op één Buik is vanaf dinsdag 27 augustus wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap