TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Larissa (20) werkte als trucker, maar kreeg rugklachten en moest stoppen met haar baan. Na onderzoek bleek dat ze zwanger was. Hoewel het voor Larissa als een grote verrassing kwam, wilde ze het kind houden. Dat vindt ze spannend omdat ze straks alleenstaande moeder is. Maar haar ouders en broer steunen haar waar mogelijk.
In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Vier Handen op één Buik krijgt ze ook hulp van actrice en presentatrice Gaby Blaaser die net als Larissa haar dochter alleen opvoedt. Blaaser is een van de negen bekende Nederlanders die acht jonge vrouwen bijstaan rondom de zwangerschap.
De anderen zijn Heleen van Royen, Maria Tailor, Pauline Wingelaar, Saar Koningsberger, Dennis en Stella Weening, Vonneke Bonneke en Jacomien Zoer.
Vier Handen op één Buik is vanaf dinsdag 27 augustus wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje