TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Larissa (20) werkte als trucker, maar kreeg rugklachten en moest stoppen met haar baan. Na onderzoek bleek dat ze zwanger was. Hoewel het voor Larissa als een grote verrassing kwam, wilde ze het kind houden. Dat vindt ze spannend omdat ze straks alleenstaande moeder is. Maar haar ouders en broer steunen haar waar mogelijk.
In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Vier Handen op één Buik krijgt ze ook hulp van actrice en presentatrice Gaby Blaaser die net als Larissa haar dochter alleen opvoedt. Blaaser is een van de negen bekende Nederlanders die acht jonge vrouwen bijstaan rondom de zwangerschap.
De anderen zijn Heleen van Royen, Maria Tailor, Pauline Wingelaar, Saar Koningsberger, Dennis en Stella Weening, Vonneke Bonneke en Jacomien Zoer.
Vier Handen op één Buik is vanaf dinsdag 27 augustus wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden