TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Larissa (20) werkte als trucker, maar kreeg rugklachten en moest stoppen met haar baan. Na onderzoek bleek dat ze zwanger was. Hoewel het voor Larissa als een grote verrassing kwam, wilde ze het kind houden. Dat vindt ze spannend omdat ze straks alleenstaande moeder is. Maar haar ouders en broer steunen haar waar mogelijk.
In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen Vier Handen op één Buik krijgt ze ook hulp van actrice en presentatrice Gaby Blaaser die net als Larissa haar dochter alleen opvoedt. Blaaser is een van de negen bekende Nederlanders die acht jonge vrouwen bijstaan rondom de zwangerschap.
De anderen zijn Heleen van Royen, Maria Tailor, Pauline Wingelaar, Saar Koningsberger, Dennis en Stella Weening, Vonneke Bonneke en Jacomien Zoer.
Vier Handen op één Buik is vanaf dinsdag 27 augustus wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026