TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Larissa (20) en Lorenzo (25) hebben elkaar ontmoet op een locatie waar ze begeleid wonen en zijn verliefd. Larissa is zwanger geraakt en heeft daar gemengde gevoelens over. Enerzijds is ze heel blij, maar ze weet niet goed hoe ze met autisme een kind moet opvoeden. Ze heeft vooral behoefte aan structuur.
Larissa krijgt hulp van Heleen van Royen. Zij weet hoe het is om in moeilijke omstandigheden moeder te worden. Dat vertelde ze al in een eerdere aflevering van Vier Handen op één Buik aan een jong stel. "Ik kreeg een psychose na de geboorte van mijn dochtertje. Ik ben toen opgenomen en heb zelfs in een isoleercel gezeten."
In deze periode was haar toenmalige man Ton haar rots in de branding. “Hij was op dat moment degene die kalm bleef en die naast me stond."
Deze aflevering van Vier Handen op Één Buik is op dinsdag 17 september 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij