TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ruben Nicolai heeft in de tweede aflevering van Volg Je Me Nog een nieuwe reeks vragen over sociale media.
Teamcaptains Nynke de Jong en Tijl Beckand doen samen met een bekende gast hun best om wegwijs te worden in de wereld van hashtags, trending topics en viral hits. Goede antwoorden leveren likes op, en het beste team gaat aan de haal met de Gouden Duim-trofee.
Vooral Nynke de Jong heeft een reputatie hoog te houden. De 36-jarige journalist heeft zich sinds vorig jaar ontpopt tot de quizkoningin van RTL 4. Zo gaat ze behalve in deze spelshow ook prat op haar feitenkennis als een van de vijf experts in Beat The Champions. Dat De Jong een brede algemene ontwikkeling heeft, bewees ze al in 2015 toen ze tweede werd in de finale van De slimste mens.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten