TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al dertig jaar brengt Stef Bos zijn liedjes in het theater. Op 24 maart verschijnt zijn nieuwe cd Bitterlief. Nieuwe songs van een oude ziel, zo beschrijft Bos zelf de nummers die erop staan. Hij dook ervoor met muziekkornuiten de studio in. De cd vormt de rode draad van zijn nieuwe, gelijknamige concerttour.
Tijdens de voorbereidingen ging Cornald Maas voor Volle Zalen op visite bij de zanger en moest daarvoor het vliegtuig nemen. Bos woont in Kaapstad. Samen bezoeken ze een township. Met lokale zangers en muzikanten repeteert Bos er voor een optreden.
Ook vertelt Bos over het keerpunt in zijn leven. Zijn kinderen en schoonouders raakten vorig jaar betrokken bij een autocrash. Zijn schoonmoeder overleed, zijn oudste zoon overleefde het ternauwernood.
Parels voor de Zwijnen met Raven van Dorst krijgt tweede seizoen
14:30Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'