TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al dertig jaar brengt Stef Bos zijn liedjes in het theater. Op 24 maart verschijnt zijn nieuwe cd Bitterlief. Nieuwe songs van een oude ziel, zo beschrijft Bos zelf de nummers die erop staan. Hij dook ervoor met muziekkornuiten de studio in. De cd vormt de rode draad van zijn nieuwe, gelijknamige concerttour.
Tijdens de voorbereidingen ging Cornald Maas voor Volle Zalen op visite bij de zanger en moest daarvoor het vliegtuig nemen. Bos woont in Kaapstad. Samen bezoeken ze een township. Met lokale zangers en muzikanten repeteert Bos er voor een optreden.
Ook vertelt Bos over het keerpunt in zijn leven. Zijn kinderen en schoonouders raakten vorig jaar betrokken bij een autocrash. Zijn schoonmoeder overleed, zijn oudste zoon overleefde het ternauwernood.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'