TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De liefde spat ervan af tussen Alexandra Radius en Han Ebbelaar als Cornald Maas hen bezoekt voor Volle Zalen. Het beroemde dansechtpaar is al zestig haar getrouwd. Ze vertellen Maas over hun liefde en het geheim daarvan.
Ook blikken ze terug op dat verschrikkelijke moment twee jaar geleden, toen Radius van een ijzeren trap viel. “Ze lag onderaan de trap met haar hoofd in een plas bloed. Ik dacht dat ze dood was, een beeld dat ik nooit meer vergeet”, zei Ebbelaar hierover. Radius lag tien dagen in coma en herstelde uiteindelijk.
Het gesprek gaat ook over hun vriendschap met choreograaf Hans van Manen. En over de Russische balletdanser Roedolf Noerejev. Ook praten ze over de toekomst, want het paar is nog steeds nauw betrokken bij de Nederlandse balletwereld.
Volle Zalen is sinds 6 december iedere woensdag om 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO2. Deze aflevering volgt op 13 december.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'