TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De liefde spat ervan af tussen Alexandra Radius en Han Ebbelaar als Cornald Maas hen bezoekt voor Volle Zalen. Het beroemde dansechtpaar is al zestig haar getrouwd. Ze vertellen Maas over hun liefde en het geheim daarvan.
Ook blikken ze terug op dat verschrikkelijke moment twee jaar geleden, toen Radius van een ijzeren trap viel. “Ze lag onderaan de trap met haar hoofd in een plas bloed. Ik dacht dat ze dood was, een beeld dat ik nooit meer vergeet”, zei Ebbelaar hierover. Radius lag tien dagen in coma en herstelde uiteindelijk.
Het gesprek gaat ook over hun vriendschap met choreograaf Hans van Manen. En over de Russische balletdanser Roedolf Noerejev. Ook praten ze over de toekomst, want het paar is nog steeds nauw betrokken bij de Nederlandse balletwereld.
Volle Zalen is sinds 6 december iedere woensdag om 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO2. Deze aflevering volgt op 13 december.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers