TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij timmerde jarenlang aan de weg als cabaretier, maar werd pas bekend toen iedereen zag dat hij grappig uit de hoek kon komen in spelletjesprogramma's als Ranking the Stars en Wie Ben Ik? Hij kreeg zijn eigen comedytalkshow en nu kent hij uitverkochte theatervoorstellingen.
In Volle zalen is Groenendijk openhartig over de periode waarin succes nog niet vanzelfsprekend was. Soms stond hij te spelen voor een zaal met een handjevol mensen. Cornald Maas bevraagt hem ook over de relatie met zijn partner Marko, die uit Bosnië vluchtte ten tijde van de Balkanoorlog.
Ook vertelt Groenendijk over zijn bijzondere relatie met Wimie Wilhelm, die naast een goede vriendin ook zijn regisseuse was. Zij overleed afgelopen september aan de gevolgen van kanker.
Deze aflevering van Volle Zalen is op woensdag 6 december vanaf 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie