TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij timmerde jarenlang aan de weg als cabaretier, maar werd pas bekend toen iedereen zag dat hij grappig uit de hoek kon komen in spelletjesprogramma's als Ranking the Stars en Wie Ben Ik? Hij kreeg zijn eigen comedytalkshow en nu kent hij uitverkochte theatervoorstellingen.
In Volle zalen is Groenendijk openhartig over de periode waarin succes nog niet vanzelfsprekend was. Soms stond hij te spelen voor een zaal met een handjevol mensen. Cornald Maas bevraagt hem ook over de relatie met zijn partner Marko, die uit Bosnië vluchtte ten tijde van de Balkanoorlog.
Ook vertelt Groenendijk over zijn bijzondere relatie met Wimie Wilhelm, die naast een goede vriendin ook zijn regisseuse was. Zij overleed afgelopen september aan de gevolgen van kanker.
Deze aflevering van Volle Zalen is op woensdag 6 december vanaf 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen
11:16Dit is wanneer de finale van Married at First Sight te zien is
10:00Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
09:30Dit is de tussenstand van de kwalificatieronde voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026