TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij timmerde jarenlang aan de weg als cabaretier, maar werd pas bekend toen iedereen zag dat hij grappig uit de hoek kon komen in spelletjesprogramma's als Ranking the Stars en Wie Ben Ik? Hij kreeg zijn eigen comedytalkshow en nu kent hij uitverkochte theatervoorstellingen.
In Volle zalen is Groenendijk openhartig over de periode waarin succes nog niet vanzelfsprekend was. Soms stond hij te spelen voor een zaal met een handjevol mensen. Cornald Maas bevraagt hem ook over de relatie met zijn partner Marko, die uit Bosnië vluchtte ten tijde van de Balkanoorlog.
Ook vertelt Groenendijk over zijn bijzondere relatie met Wimie Wilhelm, die naast een goede vriendin ook zijn regisseuse was. Zij overleed afgelopen september aan de gevolgen van kanker.
Deze aflevering van Volle Zalen is op woensdag 6 december vanaf 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Partnerbijdrage
Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden
08:26De TV van gisteren: Dwars door de Pyreneeën schiet de lucht in