TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een bomvol theaterseizoen op de planning, heeft presentator Jan Jaap (Jan Jaap van der Wal) in zijn praatprogramma genoeg te bespreken. In de vierde aflevering van Voor de Show zijn presentatrice Evi Hanssen, actrice Nhung Dam en cabaretgroep TAFKAL te gast bij De Show.
Voordat de fictieve talkshow begint, wil de crew alles te weten komen over de cultuurmakers. In de make-upstoel van visagiste Tonnie (Tina de Bruin), aan tafel bij eindredacteur Els (Loes Schnepper) of bij het buffet van cateraar Leslie (Stephanie van Eer) praten de gasten openhartig over hun privéleven, carrière en aankomende voorstellingen.
De crew kan met hun nieuwsgierigheid verrassend uit de hoek komen. Gelukkig weten de cabaretiers van TAFKAL, voorheen De lama’s, daar wel raad mee.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 14 december.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?
12:36Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'