TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een bomvol theaterseizoen op de planning, heeft presentator Jan Jaap (Jan Jaap van der Wal) in zijn praatprogramma genoeg te bespreken. In de vierde aflevering van Voor de Show zijn presentatrice Evi Hanssen, actrice Nhung Dam en cabaretgroep TAFKAL te gast bij De Show.
Voordat de fictieve talkshow begint, wil de crew alles te weten komen over de cultuurmakers. In de make-upstoel van visagiste Tonnie (Tina de Bruin), aan tafel bij eindredacteur Els (Loes Schnepper) of bij het buffet van cateraar Leslie (Stephanie van Eer) praten de gasten openhartig over hun privéleven, carrière en aankomende voorstellingen.
De crew kan met hun nieuwsgierigheid verrassend uit de hoek komen. Gelukkig weten de cabaretiers van TAFKAL, voorheen De lama’s, daar wel raad mee.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 14 december.
Dit is de startdatum van Thuis aan Tafel met Caroline Tensen en Hugo Kennis
11:08Durft Hélène Hendriks Lil' Kleine uit te nodigen in De Oranjezomer?
10:51Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'