TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een bomvol theaterseizoen op de planning, heeft presentator Jan Jaap (Jan Jaap van der Wal) in zijn praatprogramma genoeg te bespreken. In de vierde aflevering van Voor de Show zijn presentatrice Evi Hanssen, actrice Nhung Dam en cabaretgroep TAFKAL te gast bij De Show.
Voordat de fictieve talkshow begint, wil de crew alles te weten komen over de cultuurmakers. In de make-upstoel van visagiste Tonnie (Tina de Bruin), aan tafel bij eindredacteur Els (Loes Schnepper) of bij het buffet van cateraar Leslie (Stephanie van Eer) praten de gasten openhartig over hun privéleven, carrière en aankomende voorstellingen.
De crew kan met hun nieuwsgierigheid verrassend uit de hoek komen. Gelukkig weten de cabaretiers van TAFKAL, voorheen De lama’s, daar wel raad mee.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 14 december.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster