TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een bomvol theaterseizoen op de planning, heeft presentator Jan Jaap (Jan Jaap van der Wal) in zijn praatprogramma genoeg te bespreken. In de vierde aflevering van Voor de Show zijn presentatrice Evi Hanssen, actrice Nhung Dam en cabaretgroep TAFKAL te gast bij De Show.
Voordat de fictieve talkshow begint, wil de crew alles te weten komen over de cultuurmakers. In de make-upstoel van visagiste Tonnie (Tina de Bruin), aan tafel bij eindredacteur Els (Loes Schnepper) of bij het buffet van cateraar Leslie (Stephanie van Eer) praten de gasten openhartig over hun privéleven, carrière en aankomende voorstellingen.
De crew kan met hun nieuwsgierigheid verrassend uit de hoek komen. Gelukkig weten de cabaretiers van TAFKAL, voorheen De lama’s, daar wel raad mee.
Voor de Show is iedere donderdag vanaf 21:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 14 december.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek