TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marleen kreeg in 2018 de diagnose borstkanker. Ze overleed in 2021 op 42-jarige leeftijd. Tijdens haar ziekte hield ze een dagboek bij. Toen haar man Erik dat na haar overlijden las, was hij geraakt door Marleens optimisme. In Enschede vertelt hij Anita Witzier hoe hij besloot iedereen te laten meelezen.
Op de website van ‘Dagboek van een optimist’ zegt Erik: “Ik heb haar dagboek uitgebracht in boekvorm, in eerste instantie voor onze kinderen, familie en vrienden. Maar door de vele positieve reacties besloot ik het ‘echt’ te publiceren, als tastbare herinnering aan Marleen en als steun voor iedereen die baat kan hebben bij haar verhaal”.
Omdat het op deze donderdag 2 november 2023 Allerzielen is, is om 20.30 uur ook een lange aflevering van Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? te zien.
GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Een schat aan Shaffy, Undercover in Nederland, Passengers
21:50Kijkers geraakt door emotionele aflevering van Kopen Zonder Kijken
16:21Wanneer begint het WK voetbal 2026?
14:04Elise Schaap heeft hoofdrol te pakken in de nieuwe dramaserie De Machine