TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marleen kreeg in 2018 de diagnose borstkanker. Ze overleed in 2021 op 42-jarige leeftijd. Tijdens haar ziekte hield ze een dagboek bij. Toen haar man Erik dat na haar overlijden las, was hij geraakt door Marleens optimisme. In Enschede vertelt hij Anita Witzier hoe hij besloot iedereen te laten meelezen.
Op de website van ‘Dagboek van een optimist’ zegt Erik: “Ik heb haar dagboek uitgebracht in boekvorm, in eerste instantie voor onze kinderen, familie en vrienden. Maar door de vele positieve reacties besloot ik het ‘echt’ te publiceren, als tastbare herinnering aan Marleen en als steun voor iedereen die baat kan hebben bij haar verhaal”.
Omdat het op deze donderdag 2 november 2023 Allerzielen is, is om 20.30 uur ook een lange aflevering van Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? te zien.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane