TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marleen kreeg in 2018 de diagnose borstkanker. Ze overleed in 2021 op 42-jarige leeftijd. Tijdens haar ziekte hield ze een dagboek bij. Toen haar man Erik dat na haar overlijden las, was hij geraakt door Marleens optimisme. In Enschede vertelt hij Anita Witzier hoe hij besloot iedereen te laten meelezen.
Op de website van ‘Dagboek van een optimist’ zegt Erik: “Ik heb haar dagboek uitgebracht in boekvorm, in eerste instantie voor onze kinderen, familie en vrienden. Maar door de vele positieve reacties besloot ik het ‘echt’ te publiceren, als tastbare herinnering aan Marleen en als steun voor iedereen die baat kan hebben bij haar verhaal”.
Omdat het op deze donderdag 2 november 2023 Allerzielen is, is om 20.30 uur ook een lange aflevering van Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? te zien.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los