TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marleen kreeg in 2018 de diagnose borstkanker. Ze overleed in 2021 op 42-jarige leeftijd. Tijdens haar ziekte hield ze een dagboek bij. Toen haar man Erik dat na haar overlijden las, was hij geraakt door Marleens optimisme. In Enschede vertelt hij Anita Witzier hoe hij besloot iedereen te laten meelezen.
Op de website van ‘Dagboek van een optimist’ zegt Erik: “Ik heb haar dagboek uitgebracht in boekvorm, in eerste instantie voor onze kinderen, familie en vrienden. Maar door de vele positieve reacties besloot ik het ‘echt’ te publiceren, als tastbare herinnering aan Marleen en als steun voor iedereen die baat kan hebben bij haar verhaal”.
Omdat het op deze donderdag 2 november 2023 Allerzielen is, is om 20.30 uur ook een lange aflevering van Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? te zien.
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'