TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nooit saai in de splitlevelwoning van Bas en Eddie in Oss. De twee zijn namelijk niet bang om te experimenteren met het interieur. In alle jaren dat ze hier wonen, hebben ze al van alles geprobeerd qua kleur, behang, meubels en accessoires. Maar wat ze ook veranderen, het lukt ze steeds niet om dé combinatie te vinden die eenheid brengt in hun interieur. "We blijven maar spullen kopen, maar dat lost niets op", zegt Bas.
VTwonen Weer Verliefd op je Huis-stylist Marianne helpt de mannen uit de brand. Ze smeedt de verschillende smaken van Bas en Eddie samen tot een moderne combinatie: hotel-chiclook met warme tinten, uitgesproken behang, neonaccenten en organische vormen. Kees Tol noemt het werk van Marianne allesbehalve standaard. (HH)
Deze herhaling van VTwonen Weer Verliefd op je Huis zie je op zondag 4 augustus vanaf 19:30 uur op SBS6.
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis