TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horecafamilie Bogaart wil niets liever dan met het hele gezin - met ouders en zes kinderen - op hetzelfde landgoed wonen. En daar hangt een behoorlijk prijskaartje aan, bleek eerder in Waar Doen Ze het Van? Daarnaast blijkt het lastig om de juiste vergunningen te krijgen. In deze laatste aflevering is te zien of hun droom uitkomt.
De andere drie families vertellen eveneens hoe ze er nu voor staan. Zo ook Chantal en Dirk-Jan. Het Limburgse stel, dat mensen helpt op het gebied van zelfrealisatie, bewustwording en heling, wilde graag hun omzet verdubbelen. Is dat gelukt?
Meedoen aan deze serie vond vooral Dirk-Jan vooraf best spannend. “Maar eigenlijk was het meteen heel ontspannen en fijn, en uiteindelijk werd het gewoon een dag om naar uit te kijken.”
Deze aflevering van Waar Doen Ze het van? is op vrijdag 11 oktober 2024 om 22:24 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Video: Jan Slagter en Guido den Aantrekker clashen bij De Oranjezomer
11:16Huh? Er lijkt een deelnemer plots te zijn vertrokken uit De Bondgenoten
10:20Het tweede seizoen van Andy & Melisa is binnenkort al te streamen: dit is de startdatum
08:14De TV van gisteren: Kijkers krijgen nu al de rillingen van ademcoach David in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Lowlands, Het blok Australië, A Good Day to Die Hard