TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de vierde keer geven gezinnen in Waar Doen Ze het Van? een inkijkje in hun financiële reilen en zeilen. De EO zegt dat het hier niet gaat om plat gluren bij de buren. De omroep heeft daarentegen een missie: mensen aan het denken zetten over hoe ze met geld omgaan en het onderwerp bespreekbaar maken.
In zes afleveringen geven vier families inzage in hun huishoudboekje: een chaotische horecafamilie die altijd aan het werk is, een gezin dat onder bewindvoering staat, een bewuste vrek die zo min mogelijk uitgeeft en een ambitieus stel bij wie zelfontwikkeling centraal staat. Het ene gezin heeft een vermogen van 20 miljoen, het andere moet zien rond te komen van 630 euro per maand. Hoe doen ze dat? Wat komt erin en vooral, hoe geven ze het uit?
Waar Doen Ze het Van? is vanaf 6 september 2024 iedere vrijdag om 21:55 uur te zien bij EO op NPO 1.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten