TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het seizoensslot van Waar Is Mijn Erfenis? is Marjan uit Zaandam de wanhoop nabij. Haar zus Irene overleed jaren geleden, maar de Zaanse heeft nog niets van haar erfdeel ontvangen. Het feit dat Irene overleed in haar laatste woonplaats Los Angeles maakt de kwestie er niet makkelijker op.
Haar huisvriend Larry zou de nalatenschap regelen. Volgens Marjan doet hij er echter alles aan om de afhandeling te vertragen. Ze zou het liefst naar Los Angeles gaan om zelf orde op zaken te stellen, maar daar is ze fysiek niet meer toe in staat.
Daarom heeft Marjan de hulp van Dennis van der Geest en erfrechtdeskundige Willeke van Ophuizen ingeschakeld. De grote afstand en Amerikaanse wetgeving zorgen ervoor dat deze zaak net iets uitdagender is dan het duo gewend is.
Waar Is Mijn Erfenis? is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'