TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kinderloze Frederika liet in haar testament opnemen dat al haar bezittingen naar haar neef en nicht zouden gaan. Kort na haar overlijden doet de familie een verontrustende ontdekking: niet lang voor haar dood heeft ze haar buurman Martin benoemd tot enige erfgenaam.
Frederika’s neef en nicht vonden hem in eerste instantie een charmante man, iemand die altijd voor hun tante klaarstond en klusjes voor haar deed. Op een gegeven moment zorgde hij zelfs voor haar. Opvallend genoeg blijkt dat Martin ook als erfgenaam wordt genoemd in de testamenten van een aantal van Frederika’s buren.
In Waar Is Mijn Erfenis? vragen Dennis van der Geest en advocaat mr. Herman Loonstein zich af in hoeverre Frederika wilsbekwaam was toen ze haar testament aanpaste.
Deze herhaling van Waar Is Mijn Erfenis? zie je op woensdag 21 augustus om 20:30 uur op SBS6. (HH)
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen