TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe hoog kan een ruzie tussen vader en zoon oplopen? Heel hoog, zo blijkt uit deze aflevering van Waar Is Mijn Erfenis?. Presentator Dennis van der Geest bezoekt in Friesland de radeloze Pieter. Hij is een jonge vader die al heel wat voor de kiezen heeft gehad. Jarenlang dacht hij dé opvolger van de succesvolle jachtwerf van zijn vader te zijn. Totdat die van het een op het andere moment door zijn vader werd verkocht.
Pieter is woest op zijn vader. Die woede bereikte een kookpunt toen zijn moeder uit het leven stapte en Pieter zijn vader daarvoor verantwoordelijk houdt. Zoon en vader praten niet meer met elkaar, maar dat is wel nodig om de erfenis na de dood van Pieters moeder af te handelen. Er zijn vooral vraagtekens rond de verkoopwaarde van het ouderlijk huis.
Deze aflevering van Waar Is Mijn Erfenis? is op donderdag 6 februari 2025 om 20:30 uur te zien op SBS6.
Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind