TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Spijt Me, Het Familiediner en ook dit seizoen van Waar is Mijn Erfenis? Soms worden families verscheurd door knallende ruzies. Presentator Dennis van der Geest hoopt er nu ook weer een op te lossen.
Hij is benaderd door Laura en Nadia uit Almelo. De zussen hebben door een hoogoplopende ruzie geen contact meer met hun oom Jeroen. Maar door het overlijden van hun opa - Jeroens vader - moet er nog een erfenis worden afgewikkeld.
Maar voordat de partijen over de verdeling van de nalatenschap kunnen praten, willen Laura en Nadia opheldering van hun oom. Bijvoorbeeld waarom Jeroen hen niet heeft verteld dat hun opa is overleden en waarom ze niet op zijn uitvaart mochten komen. Dennis gaat langs bij Jeroen om ook zijn kant van het verhaal te horen.
Waar is Mijn Erfenis? is elke donderdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’