TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Spijt Me, Het Familiediner en ook dit seizoen van Waar is Mijn Erfenis? Soms worden families verscheurd door knallende ruzies. Presentator Dennis van der Geest hoopt er nu ook weer een op te lossen.
Hij is benaderd door Laura en Nadia uit Almelo. De zussen hebben door een hoogoplopende ruzie geen contact meer met hun oom Jeroen. Maar door het overlijden van hun opa - Jeroens vader - moet er nog een erfenis worden afgewikkeld.
Maar voordat de partijen over de verdeling van de nalatenschap kunnen praten, willen Laura en Nadia opheldering van hun oom. Bijvoorbeeld waarom Jeroen hen niet heeft verteld dat hun opa is overleden en waarom ze niet op zijn uitvaart mochten komen. Dennis gaat langs bij Jeroen om ook zijn kant van het verhaal te horen.
Waar is Mijn Erfenis? is elke donderdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6.
Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen
09:00De streamingtip van de week: De Eetclub op Netflix
08:33De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans