TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Spijt Me, Het Familiediner en ook dit seizoen van Waar is Mijn Erfenis? Soms worden families verscheurd door knallende ruzies. Presentator Dennis van der Geest hoopt er nu ook weer een op te lossen.
Hij is benaderd door Laura en Nadia uit Almelo. De zussen hebben door een hoogoplopende ruzie geen contact meer met hun oom Jeroen. Maar door het overlijden van hun opa - Jeroens vader - moet er nog een erfenis worden afgewikkeld.
Maar voordat de partijen over de verdeling van de nalatenschap kunnen praten, willen Laura en Nadia opheldering van hun oom. Bijvoorbeeld waarom Jeroen hen niet heeft verteld dat hun opa is overleden en waarom ze niet op zijn uitvaart mochten komen. Dennis gaat langs bij Jeroen om ook zijn kant van het verhaal te horen.
Waar is Mijn Erfenis? is elke donderdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: Little House on the Prairie op Netflix
12:22Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)