TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Spijt Me, Het Familiediner en ook dit seizoen van Waar is Mijn Erfenis? Soms worden families verscheurd door knallende ruzies. Presentator Dennis van der Geest hoopt er nu ook weer een op te lossen.
Hij is benaderd door Laura en Nadia uit Almelo. De zussen hebben door een hoogoplopende ruzie geen contact meer met hun oom Jeroen. Maar door het overlijden van hun opa - Jeroens vader - moet er nog een erfenis worden afgewikkeld.
Maar voordat de partijen over de verdeling van de nalatenschap kunnen praten, willen Laura en Nadia opheldering van hun oom. Bijvoorbeeld waarom Jeroen hen niet heeft verteld dat hun opa is overleden en waarom ze niet op zijn uitvaart mochten komen. Dennis gaat langs bij Jeroen om ook zijn kant van het verhaal te horen.
Waar is Mijn Erfenis? is elke donderdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6.
Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek