TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken gaat cabaretier Peter Pannekoek de Nederlandse podiumkunsten promoten. In elk van de tien afleveringen van het door Pannekoek bedachte Waarom Gaan We Niet Vaker? komen twee actuele voorstellingen aan bod, waarbij het toneel naar een heel andere locatie wordt verplaatst. Dat kan een bushokje zijn, een dakterras of een plein. Daar laten dansers, acteurs en andere makers een deel van hun show zien.
Met de korte videoclips wil Pannekoek de kijkers zoals hij zelf zegt van de bank blazen en naar de voorstellingen trekken. Daarnaast haalt de cabaretier bekende theatermakers en andere vakgenoten voor de camera en praat met hen over hun angsten en dromen, of over de slechte recensie die ze ooit kregen en hoe ze die te boven zijn gekomen.
Waarom Gaan We Niet Vaker? is vanaf woensdag 31 mei 2023 wekelijks om 22:10 uur te zien bij AVROTROS op NPO 2.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'