TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het derde keer op rij presenteert Sosha Duysker het dierenquizprogramma Waku Waku. Zelf is ze een echte dierenliefhebber. Ze woont in een appartement in Amsterdam en is veel van huis. Om die reden heeft ze nu geen huisdieren. "Mijn dieren moeten wel de ruimte hebben", zei ze.
"Mijn lievelingsdieren zijn een hond en een ezel. Maar één ezel kun je niet houden - ze hebben minstens één soortgenoot nodig om zich gelukkig te voelen -, dus dat worden er twee. Ik heb zelfs al namen voor ze bedacht: Zazu en Momo. De hond zou ik Marley noemen."
De deelnemers die met hun dierenkennis deze eerste aflevering geld proberen te winnen voor het goede doel zijn: acteur Rick Paul van Mulligen, actrice Anna Drijver, presentatrice Dzifa Kusenuh en influencer Duncan Tromp.
Benieuwd hoe ze het doen? Schakel dan op maandag 23 september om 18:25 uur over naar KRO-NCRV op NPO 3.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?