TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het derde keer op rij presenteert Sosha Duysker het dierenquizprogramma Waku Waku. Zelf is ze een echte dierenliefhebber. Ze woont in een appartement in Amsterdam en is veel van huis. Om die reden heeft ze nu geen huisdieren. "Mijn dieren moeten wel de ruimte hebben", zei ze.
"Mijn lievelingsdieren zijn een hond en een ezel. Maar één ezel kun je niet houden - ze hebben minstens één soortgenoot nodig om zich gelukkig te voelen -, dus dat worden er twee. Ik heb zelfs al namen voor ze bedacht: Zazu en Momo. De hond zou ik Marley noemen."
De deelnemers die met hun dierenkennis deze eerste aflevering geld proberen te winnen voor het goede doel zijn: acteur Rick Paul van Mulligen, actrice Anna Drijver, presentatrice Dzifa Kusenuh en influencer Duncan Tromp.
Benieuwd hoe ze het doen? Schakel dan op maandag 23 september om 18:25 uur over naar KRO-NCRV op NPO 3.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame