TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het derde keer op rij presenteert Sosha Duysker het dierenquizprogramma Waku Waku. Zelf is ze een echte dierenliefhebber. Ze woont in een appartement in Amsterdam en is veel van huis. Om die reden heeft ze nu geen huisdieren. "Mijn dieren moeten wel de ruimte hebben", zei ze.
"Mijn lievelingsdieren zijn een hond en een ezel. Maar één ezel kun je niet houden - ze hebben minstens één soortgenoot nodig om zich gelukkig te voelen -, dus dat worden er twee. Ik heb zelfs al namen voor ze bedacht: Zazu en Momo. De hond zou ik Marley noemen."
De deelnemers die met hun dierenkennis deze eerste aflevering geld proberen te winnen voor het goede doel zijn: acteur Rick Paul van Mulligen, actrice Anna Drijver, presentatrice Dzifa Kusenuh en influencer Duncan Tromp.
Benieuwd hoe ze het doen? Schakel dan op maandag 23 september om 18:25 uur over naar KRO-NCRV op NPO 3.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier