TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sosha Duysker presenteert een nieuw seizoen van de familiespelshow Waku waku. Iedere week ontvangt ze vier bekende Nederlanders die haar vragen over dieren proberen te beantwoorden om zo zoveel mogelijk aapjes te verzamelen. Degene met de meeste aapjes verdient 250 euro voor een zelfgekozen goed doel - bijvoorbeeld de dierenambulance, het plaatselijke asiel of de dierenvoedselbank - en de beste speler van de week gaat door naar de finale.
Acteur Niek Roozen, zangeres Dee, presentator Tim den Besten en presentatrice Eva Cleven zijn de eersten die op ‘aapjesjacht’ gaan.
Nieuw dit seizoen: via de app van NPO Zapp kunnen kijkers thuis meespelen met de vraag van de dag. Wie die goed beantwoordt, maakt kans op een echt Waku waku-aapje.
Video: deze B&B Vol Liefde-deelneemster gaat trouwen
13:37Echte Jongens op Safari vrolijkt de zomer op: nieuwe realityshow begint volgende maand
13:03Tooske in Shownieuws: 'Dat matcha-drankje van Alexia is niet te hachelen'
11:37Video: Raymond Mens verschijnt in een rode zwembroek in De Oranjezomer
11:12De Augurkenkoning verhuist naar RTL4