TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sosha Duysker presenteert een nieuw seizoen van de familiespelshow Waku waku. Iedere week ontvangt ze vier bekende Nederlanders die haar vragen over dieren proberen te beantwoorden om zo zoveel mogelijk aapjes te verzamelen. Degene met de meeste aapjes verdient 250 euro voor een zelfgekozen goed doel - bijvoorbeeld de dierenambulance, het plaatselijke asiel of de dierenvoedselbank - en de beste speler van de week gaat door naar de finale.
Acteur Niek Roozen, zangeres Dee, presentator Tim den Besten en presentatrice Eva Cleven zijn de eersten die op ‘aapjesjacht’ gaan.
Nieuw dit seizoen: via de app van NPO Zapp kunnen kijkers thuis meespelen met de vraag van de dag. Wie die goed beantwoordt, maakt kans op een echt Waku waku-aapje.
Vanavond op TV: VPRO viert 100 jaar, So you think you can dance, Year One
11:25Matthijs en Valeska geven update na Ik Vertrek, óók over de spoorloos verdwenen kat
10:43Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
