TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Meiland is nu negen seizoenen op tv en in die jaren is er veel gebeurd. Daarom heeft SBS besloten, na een eerdere special in 2019, een terugblik te maken.
Bekende Nederlanders, onder wie radio-dj Gerard Ekdom en presentatrice Patty Brard, delen in Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland hun favoriete momenten. Alle verbouwingen komen voorbij, zowel die van het Franse chateau als die van hun nieuwe pension.
Er zullen ongetwijfeld momenten uit het laatste seizoen voorbijkomen, want de familie heeft een hectische tijd achter de rug. Zo verbouwden en openden ze Pension Code Rosé en was er gedoe over het bestemmingsplan, waardoor ze moesten zorgen dat het pand een permanente bewoner kreeg. Toen dat geregeld was, konden ze de eerste gasten ontvangen.
Wat Goééééd! Het Beste van Chateau Meiland is iedere maandag om 20:30 uur te zien op SBS6. De eerste aflevering volgt op 27 november 2023.
SBS6 gooit programmering van De Bondgenoten weer om
12:59Dit is de startdatum van het nieuwe RTL-programma Los Het Op!
12:47I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?