TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Meiland is nu negen seizoenen op tv en in die jaren is er veel gebeurd. Daarom heeft SBS besloten, na een eerdere special in 2019, een terugblik te maken.
Bekende Nederlanders, onder wie radio-dj Gerard Ekdom en presentatrice Patty Brard, delen in Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland hun favoriete momenten. Alle verbouwingen komen voorbij, zowel die van het Franse chateau als die van hun nieuwe pension.
Er zullen ongetwijfeld momenten uit het laatste seizoen voorbijkomen, want de familie heeft een hectische tijd achter de rug. Zo verbouwden en openden ze Pension Code Rosé en was er gedoe over het bestemmingsplan, waardoor ze moesten zorgen dat het pand een permanente bewoner kreeg. Toen dat geregeld was, konden ze de eerste gasten ontvangen.
Wat Goééééd! Het Beste van Chateau Meiland is iedere maandag om 20:30 uur te zien op SBS6. De eerste aflevering volgt op 27 november 2023.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji