TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De laatste etappe van het vorig seizoen We Zijn Er Bijna! gaat langs de westkust van Sardinië noordwaarts richting de plaats Alghero. Onderweg passeren de kampeerders onder meer het plattelandsdorpje Tinnura. Hier maken Japik en Jelly een tussenstop.
Terwijl de groep naar wijnproeverij gaan, hebben Renée en Brenda andere plannen: in het stadje Sassari bezoeken ze een opvoering van de opera Cavalleria rusticana, waarin de Nederlandse operazangeres Gabriëlle Mouhlen de hoofdrol zingt. De buurvrouwen kleden zich ervoor in gala.
Na afloop staat hun een verrassing te wachten: een ontmoeting met Mouhlen. Daarna sluiten de kampeerders hun reis af met de inmiddels traditionele jeu-de-boulesfinale en een feest ter ere van alle jarigen tijdens de vakantie.
Deze herhaling van We Zijn Er Bijna! is op zaterdag 13 juli vanaf 19:05 uur te zien bij MAX op NPO1. (HH) Lees hier wanneer het nieuwe seizoen start.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'