TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De laatste etappe van We Zijn Er Bijna! gaat langs de westkust van Sardinië noordwaarts richting de plaats Alghero. Onderweg passeren de kampeerders onder andere het plattelandsdorpje Tinnura. Hier maken Japik en Jelly een tussenstop.
Terwijl de groep naar een wijnproeverij gaat, hebben Renée en Brenda andere plannen: in het stadje Sassari bezoeken ze een opvoering van de opera Cavalleria rusticana, waarin de Nederlandse operazangeres Gabriëlle Mouhlen de hoofdrol zingt. De buurvrouwen kleden zich ervoor in gala.
Na afloop staat hen een verrassing te wachten: een ontmoeting met Mouhlen. Daarna sluiten de kampeerders hun reis af met de inmiddels traditionele jeu-de-boulesfinale en een feest ter ere van iedereen die tijdens de vakantie jarig was.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025