TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste etappe van We Zijn Er Bijna! gaat langs de westkust van Sardinië noordwaarts richting de plaats Alghero. Onderweg passeren de kampeerders onder andere het plattelandsdorpje Tinnura. Hier maken Japik en Jelly een tussenstop.
Terwijl de groep naar een wijnproeverij gaat, hebben Renée en Brenda andere plannen: in het stadje Sassari bezoeken ze een opvoering van de opera Cavalleria rusticana, waarin de Nederlandse operazangeres Gabriëlle Mouhlen de hoofdrol zingt. De buurvrouwen kleden zich ervoor in gala.
Na afloop staat hen een verrassing te wachten: een ontmoeting met Mouhlen. Daarna sluiten de kampeerders hun reis af met de inmiddels traditionele jeu-de-boulesfinale en een feest ter ere van iedereen die tijdens de vakantie jarig was.
Janny: 'Heel Holland Bakt wordt heel anders dan andere jaren'
08:05De TV van gisteren: Miljoenenjacht-Gerda laat zien hoe het ook kan en lof voor Dwars door de Pyreneeën
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde