TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste etappe van We Zijn Er Bijna! gaat langs de westkust van Sardinië noordwaarts richting de plaats Alghero. Onderweg passeren de kampeerders onder andere het plattelandsdorpje Tinnura. Hier maken Japik en Jelly een tussenstop.
Terwijl de groep naar een wijnproeverij gaat, hebben Renée en Brenda andere plannen: in het stadje Sassari bezoeken ze een opvoering van de opera Cavalleria rusticana, waarin de Nederlandse operazangeres Gabriëlle Mouhlen de hoofdrol zingt. De buurvrouwen kleden zich ervoor in gala.
Na afloop staat hen een verrassing te wachten: een ontmoeting met Mouhlen. Daarna sluiten de kampeerders hun reis af met de inmiddels traditionele jeu-de-boulesfinale en een feest ter ere van iedereen die tijdens de vakantie jarig was.
Hier vindt The Passion in 2027 plaats
12:59Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'