TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De laatste etappe van We Zijn Er Bijna! gaat langs de westkust van Sardinië noordwaarts richting de plaats Alghero. Onderweg passeren de kampeerders onder andere het plattelandsdorpje Tinnura. Hier maken Japik en Jelly een tussenstop.
Terwijl de groep naar een wijnproeverij gaat, hebben Renée en Brenda andere plannen: in het stadje Sassari bezoeken ze een opvoering van de opera Cavalleria rusticana, waarin de Nederlandse operazangeres Gabriëlle Mouhlen de hoofdrol zingt. De buurvrouwen kleden zich ervoor in gala.
Na afloop staat hen een verrassing te wachten: een ontmoeting met Mouhlen. Daarna sluiten de kampeerders hun reis af met de inmiddels traditionele jeu-de-boulesfinale en een feest ter ere van iedereen die tijdens de vakantie jarig was.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight