TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De laatste etappe van We Zijn Er Bijna! gaat langs de westkust van Sardinië noordwaarts richting de plaats Alghero. Onderweg passeren de kampeerders onder andere het plattelandsdorpje Tinnura. Hier maken Japik en Jelly een tussenstop.
Terwijl de groep naar een wijnproeverij gaat, hebben Renée en Brenda andere plannen: in het stadje Sassari bezoeken ze een opvoering van de opera Cavalleria rusticana, waarin de Nederlandse operazangeres Gabriëlle Mouhlen de hoofdrol zingt. De buurvrouwen kleden zich ervoor in gala.
Na afloop staat hen een verrassing te wachten: een ontmoeting met Mouhlen. Daarna sluiten de kampeerders hun reis af met de inmiddels traditionele jeu-de-boulesfinale en een feest ter ere van iedereen die tijdens de vakantie jarig was.
Carlo Boszhard moest ‘verplicht’ series bingen en raakte verslaafd aan Amsterdam Empire
07:42Komt er een BN'er-editie van Heel Holland Bakt?
07:07De TV van gisteren: Torenhoge kijkcijfers voor Het Sinterklaasjournaal
07:00GTST Spoilers - maandag 17 t/m donderdag 20 november 2025
06:47Vanavond op TV: Een huis vol herinneringen, Medisch Centrum West, Fast & Furious 8